Menu



Ocena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Etykiety to nośniki ważnych informacji, które można projektować samodzielnie lub z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania. Jest nim label desigin, czyli nowoczesny, funkcjonalny i intuicyjny w obsłudze program znajdujący zastosowanie w zakładach różnych typów. Wyposażono go w funkcję projektowania graficznego, dzięki czemu podwładni nie muszą przechodzić dodatkowych szkoleń ani uczyć się obsługi zaawansowanych programów. Na etykietach powinny znaleźć się informacje, takie jak nazwa wyrobu i producenta, lista składników oraz substancji pomocniczych, adres firmy, warunki przechowywania, kraj pochodzenia czy też instrukcja użycia.

Pomoc we wdrażaniu takich programów zapewniają specjaliści, z jakimi można skontaktować się na stronie ibcs.pl. To wykwalifikowane osoby proponujące sprawdzone i uniwersalne rozwiązania, przyspieszające wykonywanie poszczególnych czynności w zakładzie. Interesują się nimi osoby chcące drukować etykiety w krótkim czasie oraz zaoszczędzić na zakupie specjalistycznego oprogramowania. Na witrynie znajduje się formularz kontaktowy, w którym należy opisać swoje potrzeby oraz charakter prowadzonej działalności. Ułatwi to dobór najlepszego oprogramowania dopasowanego do danego środowiska.

Atutem systemów proponowanych w tym przedsiębiorstwie jest prostota obsługi. Wszystko to sprawia, że użytkownicy nie tracą czasu na poznawanie poszczególnych funkcji. To dobre rozwiązanie w przypadku pracowników niemających wiedzy z branży IT, którzy nigdy wcześniej nie projektowali etykiet. Czekają na nich gotowe szablony, na które należy jedynie nanieść stosowne informacje.

Systemy zamawiane przez klientów zapewniają szybką komunikację z bazą danych oraz łatwe nawiązywanie połączeń z plikami. Zapewniają one łączność z wieloma serwerami oraz tworzenie zaawansowanych zapytań. Przygotowywane szablony etykiet spełniają określone standardy i obsługują szereg kodów kreskowych, niezależnie od ich rodzaju. To proste kreatory ułatwiające nanoszenie elementów graficznych oraz tekstu.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 18 44 21 666
  • Domena: https://www.ibcs.pl
  • Nazwa: IBCS Poland
  • Adres: J. Piłsudskiego 46
  • Miejscowość: Nowy Sącz
  • Kod pocztowy: 33-300

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!