MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Audytowanie to jeden z najlepszych sposobów na sprawdzenie zgodności działań firmy z różnymi standardami oraz znalezienie obszarów wymagających poprawy. W zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy mogą wykonać kontrole różnego rodzaju. Jedna z wartych przeprowadzenia jest audyt warstwowy. Co należy wiedzieć na temat procedury?

Metoda ma za zadanie weryfikację przestrzegania norm poprzez zespoły zajmujące się rozmaitymi zadaniami oraz osoby pracujące na wyższych stanowiskach. Należy podkreślić, że funkcję audytorów pełnią wszyscy zatrudnieni, a nie tylko dział jakości. Audyt wymaga od każdego pracownika pewnego zaangażowania.

Pierwsza warstwa poddawana analizie obejmuje sprawdzenie przez operatora produkcji jakości półproduktów oraz poprawności całego procesu. Kolejnym krokiem jest weryfikacja kluczowych etapów produkcji przez nadzorcę i ocena ich zgodności z przyjętym standardem. W przypadku wystąpienia problemów specjaliści przygotowują schemat działań naprawczych. Przeprowadzenie audytowania LPA wpływa pozytywnie na komunikację pomiędzy zarządem a pracownikami oraz skuteczną standaryzację procesów, co przekłada się na większe zyski zakładu. Jednocześnie poprawie może ulec bezpieczeństwo.

Przedsiębiorstwo Vertin oferuje profesjonalne audyty zewnętrzne, wewnętrzne i warstwowe w atrakcyjnych cenach. Dla podmiotu pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy zawsze rzetelnie podchodzą do każdego zadania. Przygotowany raport jest przejrzysty, zgodny ze wszelkimi wytycznymi. Dodatkowo firma ma w swojej ofercie wiele ciekawych kursów dla pracowników różnego szczebla, również związanych z kontrolą jakości oraz audytami. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób efektywnie przeprowadzić analizę oraz jak dobrać odpowiednią metodę. Przedsiębiorstwo jest elastyczne, może się dostosować do harmonogramu pracy zleceniodawcy. Aby dowiedzieć się więcej, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Data dodania: 02-04-2023
Autor: Milena Mazur
Źródło:
https://vertin.pl/audyty-zewnetrzne-wewnetrzne-warstwowe/DANE FIRMY:


  • Telefon: 32 335 93 08
  • Domena: https://supportqpolska.pl
  • Nazwa: Interdont Support Q Sp. z o. o.
  • Adres: Pukowca 15
  • Miejscowość: Katowice
  • Kod pocztowy: 40-847

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!