MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Korzystanie z usług prawnika jest rzeczą naturalną. Niejednokrotnie można znaleźć się w sytuacji, w której pomoc fachowca będzie niezbędnym wyjściem. Chociażby prowadząc firmę, często trzeba korzystać z porady adwokata. Obsługą prawną zarówno osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych zajmuje się między innymi Kancelaria Prawna – Karolina Karlińska-Markiewicz mieszcząca się w centrum Warszawy.

Rozwody, separacje, sprawy spadkowe, windykacje, prawo pracy, prawo rodzinne, sprawy karne, odszkodowania – w codziennym życiu możemy potrzebować pomocy z jednej z tych dziedzin prawa. Kancelarie prawne zajmują się obsługą klientów z zakresu prawa cywilnego. Obsługa prawna realizowana przez adwokatów obejmuje m.in. udzielanie porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie pism i umów, a także reprezentowanie klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami na terenie zarówno Warszawy, jak i całego kraju.

Adwokat w Warszawie w centrum gwarantuje profesjonalną pomoc prawną, zaangażowanie oraz indywidualne i przyjazne podejście do każdego klienta. Wszystkie sprawy rozpatrywane są jako priorytetowe, a klientom dostarczane są konkretne i praktyczne rozwiązania umożliwiające realizację celów.

Kancelaria adwokacka prowadząca stronę adwokatkkm.pl zatrudnia adwokatów oraz aplikantów. Świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Aby zapewnić kompleksowe doradztwo oraz najwyższą jakość obsługi, kancelaria współpracuje z innymi kancelariami: notarialną, komorniczą oraz z biurem księgowym.

Klient trafiający w ręce profesjonalnego i doświadczonego prawnika ma poczucie spokoju. Kompetencja, lojalność, doświadczenie, dyskrecja oraz profesjonalizm to cechy, które powinien posiadać każdy adwokat, który sprawnie i skutecznie rozwiązuje problemy.

Głównymi zadaniami należącymi do adwokatów jest obsługa prawna, która skupia się na jasnym i zrozumiałym udzielaniu porad prawnych oraz wykonaniu i opiniowaniu pism oraz umów. Ważne jest także godne reprezentowanie klientów w sądach lub urzędach.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 243 48 37
  • Domena: https://adwokatkkm.pl/
  • Nazwa: Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz
  • Adres: Pankiewicza 1
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-696

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!