MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Osoby, które chcą sprzedać starą, niepotrzebną złotą biżuterię, mogą odwiedzić Kantor Wymiany Walut „Marymont”. Firma działa na rynku od wielu lat i cieszy się zaufaniem oraz dobrą opinią wśród klientów. W kantorze w Warszawie jest prowadzony skup złota, srebra, brylantów oraz innego typu kamieni szlachetnych. W lombardzie należącym do firmy można również zakupić różnorakie wyroby jubilerskie.

Szczegóły oferty

Na samym wstępie należy zaznaczyć, że firma przyjmuje nie tylko biżuterię, ale i stare monety, sztabki czy inne wyroby jubilerskie wykonane ze złota. Do skupu można przynieść zniszczone zegarki i biżuterię, która zostanie przetopiona. Profesjonalna obsługa szybko i fachowo wyceni każdy przedmiot. Firma jest rzetelna, gwarantuje uczciwe kwoty za przedmioty. Warto podkreślić, że wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Klient może spokojnie zastanowić się nad tym, czy chce sprzedać daną rzecz.

Oferowane przez kantor ceny są zgodne z aktualnymi stawkami rynkowymi. Cały proces wyceny przebiega zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i jest dokumentowany przez system monitoringu, więc klient może czuć się bezpiecznie.

Wycena biżuterii

Proces wyceny danego wyrobu jubilerskiego, sztaby czy kolekcjonerskich monet jest skomplikowany, ponieważ na wartość przedmiotu składają się różne elementy. Poza gramaturą specjaliści oceniają również jego potencjał sprzedażowy bez przetapiania. Dlatego też niewielkie ozdoby, takie jak kolczyki, mogą być o wiele więcej warte, niż pierwotnie zakładał właściciel.

Fachowcy do oceny biżuterii i innych przedmiotów wykorzystują porządne, dokładne wagi, mikroskopy czy analizatory spektralne. Wszystkie osoby zainteresowane procedurą mogą dowiedzieć się więcej w kantorze. Eksperci dokładnie wyjaśnią poszczególne etapy weryfikacji autentyczności surowca oraz proces wyceny.

Więcej informacji na temat świadczonych usług oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej. Warto skorzystać z oferty profesjonalistów, którzy mają ugruntowaną pozycję w branży.


DANE FIRMY:


  • Telefon: (22) 833 66 58
  • Domena: http://kantormarymont.pl/
  • Nazwa: Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"
  • Adres: Słowackiego 45
  • Miejscowość: Warszwa
  • Kod pocztowy: 01-690

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!