MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Okres letni i zimowy jest najczęściej wybierany, jako czas do podróżowania i odpoczynku. Naładowanie baterii do dalszych obowiązków jest niezwykle ważne, dlatego warto wybrać odpowiednie miejsce na wczasy. Mieszkasz w Wielkopolsce lub planujesz podróż do tego malowniczego rejonu i nie wiesz, gdzie zamówić nocleg? Nie chcesz przepłacać za wyżywienie, zakwaterowanie i inne atrakcje czekające na goście hotelowych?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu Kaskada, która obejmuje wczasy nad jeziorem w Wielkopolsce. W samym sercu Wielkopolski można znaleźć spokojnie, ustronne i niezwykle malownicze miejsce, jakim jest obszar polecanego hotelu, gdzie nieopodal znajduje się Jezioro Kierskie. Wokoło rozpościera się zielona flora tego rejonu, dzięki której można odpocząć pośród natury. Jeśli lubią Państwo kontakt z nieskażoną naturą i jeziorami, to serdecznie pragniemy zachęcić do wyboru Kaskady, jako miejsca na wczasy.

Na gości hotelowych czeka pyszna kuchnia, komfortowe pokoje, bar na plaży, wypożyczalnia rowerów, flyboard i wiele innych atrakcji. Pokoje dwuosobowe dają możliwość zakwaterowania się jednej lub dwóm osobom. Dużym zainteresowaniem cieszą się również pokoje czteroosobowe, które są wynajmowane przez grupy wczasowiczów lub przyjaciół chcących miło spędzić wolny czas.

W okresie letnim Kaskada nie podnosi cen za oferty wczasowe, jak robi to wiele miejsc hotelowych w Polsce, dlatego warto sprawdzić najbliższe wolne terminy na wymarzone wczasy nad jeziorem w dobrej cenie. Atrakcje nad jeziorem pozwolą na znalezienie zajęcia zarówno dla najmłodszych, młodzieży, dorosłych, jak i seniorów. Wielkopolska może stać się jednym z chętniej wybieranych rejonów do odpoczynku, jeśli tylko wczasowicze przekonają się o magii Kaskady i całego obszaru hotelowego nad jeziorem. Jeśli są Państwo zainteresowani noclegami w okresie wakacji lub ferii, to zapraszamy do kontaktowania się w celu znalezienia najdogodniejszych terminów i odwiedzenia strony kaskada-hotel.pl. Plaża nad jeziorem w centrum Wielkopolski? Dzięki ośrodkowi Kaskada to możliwe!

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Dorota Majewska
Źródło:
DANE FIRMY:


  • Telefon: 691 500 928
  • Domena: http://kaskada-hotel.pl/
  • Nazwa: Kaskada Hotel&Restauracja
  • Adres: Międzyzdrojska 37
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-453

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!