MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Obróbka blach, profili i rur stalowych z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń przemysłowych to nie tylko znaczna oszczędność czasu, ale także gwarancja większej precyzji cięcia i tym samym lepszego efektu pracy. Firma MZlaser.pl specjalizuje się w realizacji usług obróbki stali węglowych i nierdzewnych przy użyciu nowoczesnej technologii laserowej, co pozwala na wycinanie skomplikowanych kształtów z zaskakująco wysoką dokładnością i przy zachowaniu równych, gładkich krawędzi obrabianego materiału.

Profesjonalne cięcie laserowe na Śląsku to oferta dedykowana lokalnym przedsiębiorstwom działającym w wielu różnych branżach. Wszystkim firmom, które potrzebują dociąć profil stalowy, przyciąć rurę lub wyciąć określony kształt w blasze, ewentualnie w plexi. Duża powierzchnia robocza urządzenia zapewnia możliwość obróbki materiałów o znacznej średnicy i długości, dzięki czemu oferta firmy może być interesująca dla wielu różnych podmiotów. Urządzenie, jakim dysponuje firma, umożliwia obróbkę profili stalowych o średnicy do 200 mm i długości do 3000 mm. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że z wykorzystaniem tego typu sprzętu, z powodzeniem można obrabiać arkusze ze stali nierdzewnej o grubości dochodzącej do 12 mm, a w przypadku stali nierdzewnej o grubości 5 mm.  Szeroki zakres pracy urządzenia sprawia, że znajduje ono wiele ciekawych zastosowań. Usługi cięcia laserowego mogą zainteresować firmy produkcyjne i monterskie, również przedsiębiorstwa działające w branży budowlanej. Bogaty zakres prac, jakie może wykonać przy pomocy lasera przemysłowego, powinien zachęcać do dokładniejszego zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa.

Usługi obróbki różnorodnych materiałów stalowych z wykorzystaniem lasera to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod przemysłowej obróbki metali. Wybierając tego typu usługę, można liczyć na większą precyzję pracy, a także na możliwość uzyskania bardziej złożonych kształtów blach czy profili, co w przypadku zastosowania tradycyjnych metod obróbki jest nie tylko znacznie bardziej pracochłonne, ale w niektórych przypadkach wręcz niewykonalne, zwłaszcza na większą skalę.

Data dodania: 06-12-2019
Autor: Milena Mazur
Źródło:
http://www.mzlaser.pl/ciecie-laserowe/DANE FIRMY:


  • Telefon: + 48 32 7241564
  • Domena: http://www.mzlaser.pl/
  • Nazwa: KDME Maciej Zaremba
  • Adres: Podkępie 4
  • Miejscowość: Bestwina
  • Kod pocztowy: 43-512

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!