MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Strona internetowa terapiemlodziezy-oaza.pl to miejsce, gdzie znajduje się oferta prywatnej kliniki odwykowej. Leczone są tu różne uzależnienia. Opieką objęci zostają młodzi ludzie, którzy nałogowo sięgają po narkotyki, dopalacze, alkohol. Nadużywanie substancji psychoaktywnych wykazuje negatywny wpływ na organizm. Upośledza funkcjonowanie wielu narządów, przyczynia się do występowania problemów emocjonalnych, zaburzeń nastroju, trudności w codziennym funkcjonowaniu. Skutki uboczne narkotyków są bardzo poważne. W wielu przypadkach powodują silne uzależnienie fizyczne i psychiczne. 

Osoby, które nałogowo sięgają po środki odurzające, często zmagają się z pogorszonym zdrowiem, są apatyczne, drażliwe, tracą zainteresowanie szkołą i kontaktami z rówieśnikami. Narkotyki wykazują destrukcyjny wpływ na psychikę młodego człowieka. O nałogu może świadczyć zauważenie u dziecka płynów o różnym zabarwieniu, tabletek i kapsułek, znaczków z nadrukiem na wierzchu. Do symptomów zażywania środków odurzających zaliczyć można:

  • wahania nastroju,
  • zaburzenia snu, 
  • zmiana wyglądu,
  • wychudzenie,
  • charakterystyczny zapach ubrania i włosów.

Długotrwałe przyjmowanie substancji psychoaktywnych powoduje zmiany w funkcjonowaniu psychicznym, emocjonalnym i społecznym. Przyczynia się do występowania nerwicy lękowej, psychozy, urojeń. Młodzi ludzie mają problemy z pamięcią i koncentracją, można u nich zaobserwować drżenie rąk, zahamowanie wzrostu. Niepokojących objawów nie należy bagatelizować, konieczne jest rozpoczęcie leczenia. Doświadczeni specjaliści z prywatnej kliniki pomagają osobom uzależnionym i ich rodzinom. Stosują sprawdzone metody. Dzięki nim pacjenci mogą poradzić sobie z nałogiem i zacząć nowe życie. 


DANE FIRMY:


Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!