MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wiedza na temat anatomii człowieka i prawidłowego funkcjonowania organizmu nie jest powszechna, toteż stosunkowo łatwo jest bagatelizować różne problemy, co może mieć szereg negatywnych konsekwencji. Mogą je mieć nawet problemy postrzegane jako drobiazgi - choć tak naprawdę stulejka, polegająca na niemożności całkowitego zsunięcia napletka z penisa (czy choćby częściowego) drobnostką nie jest. Na co dzień problem ten może mocno dawać się we znaki, utrudniając zachowanie higieny, powodując ból czy próbach zsunięcia napletka, a także, w przypadku dorosłych mężczyzn, utrudniając lub wręcz uniemożliwiając odbywanie stosunków płciowych.

Na zabieg stulejki trzeba zatem zdecydować się bezwzględnie, w każdym wieku - warto przy tym wiedzieć, że problem ten może mieć charakter nabyty, tj. występować nie tylko u małych chłopców, ale też pojawić się w każdym wieku. Jeśli nawet problemem nie jest utrudnienie funkcji seksualnych, nie da się bagatelizować trudności w zadbaniu o higienę, gdyż jest to prosta droga do infekcji miejsc intymnych, a nawet dróg moczowych. Pojawić mogą się też trudności w oddawaniu moczu, a to problem, jakiego nie da się już bagatelizować.

Zabieg chirurgiczny jest dość prosty, gdyż polega na nacięciu skóry napletka w taki sposób, by możliwe było jego bezproblemowe zsuwanie. W rzadkich przypadkach, np. znacznego zwężenia, dokonuje się całkowitego usunięcia napletka, czyli obrzezania, zabiegu znanego z judaizmu, gdzie wykonywany jest z powodów religijnych. Jeśli zajdzie taka konieczność, nie należy się tego obawiać.

O prostocie zabiegu i jego bezpieczeństwie dla zdrowia świadczy między innymi fakt, że jest on wykonywany nawet u małych chłopców - nie trzeba czekać z jego przeprowadzeniem do osiągnięcie jakiegoś wieku. Poza tym w Klinice Potocki wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 55 234 68 76
  • Domena: https://klinikapotocki.com/
  • Nazwa: Klinika Potocki
  • Adres: Botaniczna 11
  • Miejscowość: Braniewo
  • Kod pocztowy: 14-500

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!