MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Waginoplastyka, nazywana plastyką pochwy, to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, na który decydują się kobiety po porodach, u których stwierdzono rozszerzenia wejścia pochwy na skutek rozerwania krocza lub ingerencji chirurgicznej. Tego typu sytuacje niejednokrotnie prowadzą do dyskomfortu związanego z suchością pochwy oraz brakiem odczuwania przyjemności ze stosunków seksualnych. Celem plastyki jest przywrócenie tym partiom ciała odpowiedniego wyglądu anatomicznego. Specjaliści pozbywają się deformacji estetycznych, a efekty wykonywanych przez nich zabiegów są trwałe.

Chirurgiczna plastyka pochwy bywa zalecana kobietom, u których stwierdzono poporodowe obniżenie jej ścian na skutek porodu siłami natury. Niejednokrotnie prowadzi to do uszkodzenia powięzi, więzadeł oraz mięśni odpowiadających za utrzymywanie narządów rodnych. Warto jednak podkreślić, że tego typu przypadłość dotyka też kobiet z wadami anatomicznymi, które nigdy wcześniej nie rodziły. Opisywane zabiegi znajdują zastosowanie również wśród pacjentek z nieprawidłowo gojącymi się bliznami po szyciu.

Plastyka pochwy likwiduje dolegliwości pojawiające się na skutek pęknięcia ścian pochwy lub nadmiernego rozciągnięcia w trakcie porodu. Interesują się nią pacjentki otyłe, po menopauzie oraz dźwigające duże ciężary, które są szczególnie narażone na problemy z kroczem. Waginoplastyka daje trwałe rezultaty, co oznacza, że raz wykonany zabieg przynosi efekty do końca życia.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać na witrynie klinikazlotowska.pl. Jest to adres kliniki, do której zgłaszają się między innymi osoby z Poznania. Plastyka pochwy, w jakiej specjalizuje się zatrudniony personel, poprawia jakość życia i zwiększa pewność siebie, a niekiedy chroni przed dolegliwościami bólowymi. Pacjentki, które poddały się podobnym zabiegom, bardzo często chwalą sobie zwiększone doznania seksualne każdego z partnerów, co przekłada się na większą satysfakcję pożycia seksualnego oraz mniejsze kompleksy związane z wyglądem miejsc intymnych.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 607229933
  • Domena: https://klinikazlotowska.pl/
  • Nazwa: Klinika Złotowska dr Kubasik
  • Adres: Złotowska 63
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-189

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!