MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Dziś coraz więcej przedsiębiorców traktuje imprezy integracyjne jako inwestycję przynoszącą liczne korzyści. Spotkania tego typu nie są kojarzone wyłącznie z wizytami w restauracji czy wyjazdami do hoteli, ponieważ atrakcji jest znacznie więcej. Niezależnie od rozrywek, na jakie zdecyduje się organizator, imprezy tego typu dają szansę lepszego poznania siebie nawzajem, na co nie zawsze jest czas w biurze. Prawdą jest, że darzący się sympatią zespół pracuje wydajniej i chętniej podejmuje się nowych wyzwań, a na dodatek jego członkowie rzadziej przechodzą do konkurencji. Zmniejsza to ryzyko konieczności przeprowadzania rekrutacji oraz wdrażania nowych osób, co zajmuje czas. Ponadto spotkania w miłej atmosferze poza biurem ułatwiają rozwiązywanie konfliktów.

Na imprezy integracyjne składa się szereg atrakcji, podczas których właściciele firm mają okazję przyjrzeć się kompetencjom i zachowaniu podwładnych w różnych sytuacjach. Jest to pomocne szczególnie w przypadku konieczności wyłonienia lidera zespołu. Przedsięwzięcia tego typu stanowią wyraźny sygnał, że przedsiębiorca dba o zadowolenie i samopoczucie podwładnych, co przekłada się na większą lojalność wobec firmy, w jakiej zostali zatrudnieni.

Spotkania integracyjne nie muszą wiązać się ze sporymi wydatkami, dlatego na ich organizację może pozwolić sobie wiele osób. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu z pewnością docenią możliwość uczestnictwa w laserowym paintballu. Jego przewagą nad paintballem klasycznym jest brak konieczności używania kulek z farbą, które przyczyniają się do powstawania bolesnych siniaków. Rozrywki, o jakich mowa, zapewnia firma Laser Tag z Poznania. Jej specjalizacją jest organizacja imprez integracyjnych dla wszystkich osób lubiących adrenalinę i zdrową rywalizację.

Rozgrywki odbywają się w opuszczonym forcie, co zapewnia niepowtarzalny klimat. Są one przeprowadzane w niewielkich grupach dających możliwość ćwiczenia pracy zespołowej. Firma zapewnia lekką i wygodną w użytkowaniu broń „strzelającą” wiązkami laserowymi. Rozgrywki nie wymagają wcześniejszego przygotowania ani doskonałej kondycji fizycznej, dzięki czemu mogą w nich brać udział wszyscy zainteresowani, w tym najmłodsi. Przed ich rozpoczęciem warto zaopatrzyć się jedynie w wygodne i nieuciskające ubrania sportowe, takie jak t-shirty i krótkie spodenki oraz buty na płaskiej podeszwie.  


DANE FIRMY:


  • Telefon: 570 931 931
  • Domena: https://lasertagpoznan.pl/
  • Nazwa: Laser Tag
  • Adres: Wojciechowskiego 7
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-685

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!