MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Obróbka CNC to absolutna podstawa w wielu zakładach produkcyjnych. Technologia ta zapewnia spore oszczędności, niewielkie ryzyko popełniania błędów, małe straty materiałów oraz bezpieczeństwo operatorów. Urządzenia tego typu są w pełni zautomatyzowane, co przekłada się na powtarzalność i wysoką jakość elementów. Dokładność, jaką zapewniają współcześnie produkowane obrabiarki, jest nie do osiągnięcia w przypadku innych, nieco starszych urządzeń, co daje szansę wykonywania skomplikowanych cięć.

Obrabiarki CNC składają się z kilku elementów, a do najważniejszych zalicza się układy pomiarowe osi, napędy, siłowniki, śruby toczne oraz silniki. To zamknięte konstrukcje o intuicyjnej obsłudze, które pracują z drewnem, tworzywem sztucznym metalem i innymi surowcami. Z biegiem czasu mogą jednak ulegać awariom na skutek niewłaściwego użytkowania czy częstej eksploatacji. W takich sytuacjach należy niezwłocznie skontaktować się z firmą zajmującą się ich naprawą.

Jedną z nich jest LM Robotix. Przedsiębiorstwo to proponuje serwis maszyn CNC w Białymstoku i gwarantuje terminową realizację wszystkich powierzonych zadań. Naprawy są przeprowadzane przez wykwalifikowany personel z bogatym doświadczeniem zawodowym, który dysponuje nowoczesnymi narzędziami przyspieszającymi wykonywanie prac. Oczywiście tego typu sprzęty są sprzedawane wraz z pełnym zapleczem serwisowym, jednak część posiadaczy decyduje się na dokonywanie drobnych napraw wśród zaufanych fachowców.

Atutem podjęcia współpracy z tym przedsiębiorstwem jest fakt, że dysponuje ono nowoczesnym parkiem maszynowym dającym możliwość przeprowadzania nawet najbardziej skomplikowanych prac. Na serwis maszyn CNC składa się między innymi naprawa lub wymiana zużytych części oraz modernizacja dotychczas stosowanego oprogramowania. Pracownicy mogą zaproponować wstępne oględziny, co daje możliwość zweryfikowania stanu urządzeń posiadanych przez klienta. Przyglądają się ich parametrom oraz mocy, a następnie proponują najlepsze rozwiązania, które przełożą się na lepszą wydajność maszyn i bezpieczeństwo operatorów.

Data dodania: 09-08-2021
Autor: Wiktor Górski
Źródło:
http://lmrobotix.pl/serwis-i-naprawa-maszyn-cnc/DANE FIRMY:


  • Telefon: 881 628 187
  • Domena: http://lmrobotix.pl
  • Nazwa: LM ROBOTIX
  • Adres: Konwaliowa 7
  • Miejscowość: Białystok
  • Kod pocztowy: 15-674

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!