MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Zaburzenia dotyczące układu nerwowego u dzieci i młodzieży mogą być bardzo różnorodne. Ważne, by przeprowadzić dokładne badania i zapoznać się ze stanem zdrowia pacjenta. Opiekunowie, którzy zauważyli u swoich pociech drgawki, trudności z mową lub chodzeniem, powinni rozważyć wizytę u specjalisty. Symptomów neurologicznych nie należy bagatelizować. Konsultacja z lekarzem jest wskazana również w przypadku zaburzeń ruchowych, ciągłego zaciskania pięści lub problemów z jedzeniem.

W placówce Macromedica w Warszawie pracuje neurolog dziecięcy, który pomaga młodym ludziom, u których zaobserwowano wymienione wcześniej objawy. Do jego zadań należy diagnozowanie oraz leczenie schorzeń układu nerwowego u najmłodszych. Z jego wsparcia często korzystają rodzice, którzy zauważyli nieprawidłowy rozwój swoich pociech. Bardzo ważne jest szybkie rozpoznanie oraz właściwa terapia. Specjalista pomaga maluchom, u których występują schorzenia w obrębie mózgu i choroby nerwowo-mięśniowe. Istnieje wiele objawów, które mogą świadczyć o nieprawidłowościach. Ważne, by właściwie zdiagnozować młodego człowieka. Lekarz dokładnie zapoznaje się ze stanem zdrowia pacjenta, sprawdza jaką postawę ciała, chód oraz odruchy. W niektórych przypadkach zleca dodatkową badania.

Opiekunowie, którzy są zaniepokojeni rozwojem swoich pociech i zaobserwowali u dzieci niepokojące objawy, wzmożone lub osłabione napięcie mięśniowe oraz przyjmowanie nienaturalnych pozycji, powinni jak najszybciej udać się do specjalisty. Lekarz przyjmuje również małych pacjentów, u których występują trudności z doskonaleniem umiejętności, takich jak siadanie lub wstawanie. Powinni go odwiedzić też rodzice, których pociechy skarżą się na częste bóle głowy. 

Data dodania: 18-12-2023
Autor: Milena Mazur
Źródło:
https://macromedica.pl/neurolog-dzieciecy-warszawa/DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 841 06 79
  • Domena: https://macromedica.pl/
  • Nazwa: Macromedica Centrum Medyczne
  • Adres: Jurija Gagarina 26
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-754

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!