MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Przedsiębiorstwo ze strony mbasport.pl istnieje na rynku od 2008 roku i od tamtego czasu zajmuje się instalacją bezpiecznych nawierzchni na placach zabaw, a także projektowaniem i budową bezpiecznych miejsc do zabawy. Na życzenie klienta może też zająć się kontrolami, konserwacją i serwisem, które są wymagane przez normy bezpieczeństwa. 

Firma ta ma w swoim asortymencie doskonałej jakości syntetyczne nawierzchnie gumowe, które świetnie się sprawdzają nie tylko na placach zabaw, ale także w miejskich strefach rekreacyjnych, takich na przykład, jak siłownie czy obiekty sportowe. W ofercie są dwa rodzaje nawierzchni różniących się jakością. Droższa ma wierzchnią warstwę wykonaną z granulatu EPDM, który jest barwiony w masie i nie traci koloru nawet przy sporej ekspozycji na słońce czy intensywnym użytkowaniu. Wierzchnia warstwa tańszej wersji jest wykonana z granulatu gumowego z recyklingu barwionego powierzchniowo i z czasem może się wycierać. Obie jednak spełniają podstawową funkcję - amortyzują upadki i sprawiają, że miejsca zabaw są bezpieczniejsze. Obie nawierzchnie dostępne są w różnych grubościach, dlatego można je dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Przedsiębiorstwo z linku oferuje nie tylko produkt, ale także jego instalację. Warto skorzystać z tej opcji, ponieważ dla trwałości tej nawierzchni bardzo istotne jest odpowiednie przygotowanie podłoża i użycie odpowiednich narzędzi do przycinania. Najlepiej się je układa na równym podłożu betonowym lub ubitym piasku. Ponieważ materiał ten dostępny jest w płytach, kładzie się go szybko i sprawnie. Produkty te mają wymagane atesty, w tym PZH i certyfikaty. Są także zgodne z obowiązującymi standardami. Warto dodać, że dzięki różnym kolorom płyt, można idealnie dopasować kolorystykę placu zabaw do otoczenia.

Organy administracji publicznej, instytucje odpowiedzialne za place zabaw, a także osoby prywatne zainteresowane bezpiecznymi, syntetycznymi nawierzchniami, mogą kontaktować się z firmą w celu uzyskania dodatkowych informacji. Zdecydowanym firma zaproponuje korzystne warunki współpracy i przygotuje kosztorys, oferując najlepsze rozwiązania.

Data dodania: 18-04-2021
Autor: Wiktor Górski
Źródło:
https://mbasport.pl/technologia/bezpieczne-nawierzchnieDANE FIRMY:


  • Telefon: Nadarzyn
  • Domena: https://mbasport.pl/
  • Nazwa: MBA Sport Sp. z o.o.
  • Adres: Kwitnąca 10
  • Miejscowość: Nadarzyn
  • Kod pocztowy: 05-830

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!