MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Regularnie przeprowadzane badania kontrolne to sposób na monitorowanie stanu zdrowia i szybkie wykrycie wszelkich nieprawidłowości. Cykliczna diagnostyka to przede wszystkim obowiązek osób borykających się z takimi chorobami jak cukrzyca czy problemy z sercem. Wizyta u kardiologa polecana jest też ludziom otyłym, żyjącym w stresie oraz dostrzegającym u siebie niepokojące objawy, takie jak szybkie męczenie się, brak tchu, znaczne osłabienie nawet przy zerowym wysiłku bądź często pojawiające się kołatanie serca.

Aby wykluczyć stan patologiczny, czyli chorobę układu krążenia, należy przeprowadzić echo serca. To proste, bezbolesne i nieinwazyjne badanie, któremu mogą poddać się pacjenci w każdym wieku. Nie wymaga stosowania wcześniej specjalnej diety, leków czy przedłużonego pobytu w placówce medycznej ani hospitalizacji domowej. Wynik uzyskuje się natychmiastowo i może być od razu poddany analizie lekarza.  Echo w Gdyni można wykonać prywatnie, nie czekając na skierowanie. Taką możliwość udostępnia MEDAMI Centrum Usług Pielęgniarskich i Poradnia Leczenia Ran, prowadzące działalność przy ul. Stefana Batorego 7/u1.

Na wizytę mogą umówić się także osoby zamieszkujące Gdańsk i Sopot. Obowiązuje system wcześniejszej rezerwacji terminów. Kadra placówki, aby ułatwić pacjentowi przygotowanie się do spotkania z kardiologiem, zawsze informuje o podstawowych zasadach dotyczących przebiegu badania, przypomina też o odpowiednim stroju oraz o zdjęciu przed wejściem do gabinetu wszelkich ozdób (zwłaszcza wykonanych z metalu).

W centrum prowadzone są także usługi zakładania, usuwania i korekty różnego rodzaju urządzeń rozruchowych serca typu holter RR i EKG. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Koszt świadczeń oraz ajencji jest podany online. Chory może też skorzystać z długoterminowej opieki pielęgniarskiej, jeśli jego stan wymaga hospitalizacji w domu i podania dożylnie lub domięśniowo zaleconych przez lekarza preparatów. Cena za wizytę obejmuje także zwrot za dojazd pielęgniarki na miejsce.

Data dodania: 05-11-2022
Autor: Bartek Maciejewski
Źródło:
https://medami.pl/kardiologia/DANE FIRMY:


  • Telefon: 515 151 993
  • Domena: https://medami.pl/
  • Nazwa: "MEDAMI" Teresa Derebecka
  • Adres: Starowiejska 45
  • Miejscowość: Gdynia
  • Kod pocztowy: 81-363

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!