MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Pieprzyki, znamiona, brodawki i inne zmiany skórne, które ma się od zawsze albo dopiero od jakiegoś czasu, często są przyczyną kompleksów i dyskomfortu. Wiele osób w takich przypadkach zastanawia się nad ich usunięciem, tym bardziej że obecnie nie trzeba już w tym celu wykonywać zabiegów chirurgicznych - dostępne są inne metody, jak zamrażanie, elektrokoagulacja czy zabiegi laserowe. Warto jednak wiedzieć, że zanim będzie można usunąć jakąś zmianę, trzeba ją dokładnie przebadać, a usługi takie można znaleźć na stronie problemskora.pl. Badaniem znamion zajmuje się dermatolog wykonujący badanie dermatoskopem, czyli urządzeniem pozwalającym na znaczne powiększenie skóry i dzięki temu dokładną analizę zmian. Specjalista dokonuje też analizy na podstawie takich czynników jak kolor znamienia, jego rozległość, a także to, czy zmiana powiększyła się w ostatnim czasie albo w inny sposób zmieniła.

Korzystanie z takich usług jest niezwykle ważne nawet jeśli nie chce się usuwać posiadanych zmian skórnych, ponieważ niektóre z nich mogą oznaczać rozwijającego się raka skóry - czerniaka. Jest on uleczalny, ale istotne jest, by jak najszybciej go wykryć, zwłaszcza że jego leczenie polega na wycięciu zmiany - im zatem jest ona mniejsza, tym lepiej. Jednak nawet zdrowe znamiona mogą stwarzać zagrożenie - nawet w zwykłych, posiadanych "od zawsze" pieprzykach mogą rozwijać się komórki rakowe. Z tego powodu zaleca się, by profilaktyczne badanie dermatoskopowe przeprowadzać nawet co pół roku, zwłaszcza gdy ma się wiele tego rodzaju zmian na skórze, tendencje do częstego występowania pieprzyków, szybko opalającą się czy skłonną do poparzeń skórę, jasną karnację itp.

Szczegóły na ten temat można znaleźć na wskazanej stronie. Kiedy zaś lekarz stwierdzi, że nie ma przeszkód do pozbycia się zmiany czy nawet jest to wskazane (nie nie przerodziła się w nowotwór), można zdecydować się na usuwanie znamion w Poznaniu, w tej klinice, między innymi w ramach zabiegu z wykorzystaniem lasera CO2.

Warto też zdecydować się na tzw. mapowanie znamion i regularnie kontrolować ich stan - sprawdzać, czy się nie zmieniają.


DANE FIRMY:


  • Telefon: (+48) 510-084-711
  • Domena: https://problemskora.pl
  • Nazwa: Mediwa Clinic
  • Adres: Ułańska 19
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-748

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!