MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Na przekładnie mechaniczne składają się modele ślimakowe o charakterystycznej budowie, które posiadają ślimaki i ślimacznice. Przyspieszają one lub spowalniają układy napędowe znajdujące się w zakładach produkcyjnych oraz innych obiektach. Mają zębate koła i wirniki z trapezowymi gwintami, które umieszczono na dwóch prostopadłych osiach. Dzięki temu mogą się zazębiać, a co za tym idzie – tworzyć napęd. Najważniejszym zadaniem tego typu wyrobów jest przenoszenie mocy. Schemat działania w tym przypadku bazuje na tarciu wytwarzanym przez poszczególne moduły. Ważną kwestią związaną z przekładniami jest kierunek przepływu mocy. Zależy on przede wszystkim od części napędzających. Ze względu na uniwersalność przekładnie sprawdzają się w rozmaitych dziedzinach. To podstawa suwnic, obrotnic, wciągarek oraz innych elementów odpowiadających za przenoszenie ciężkich lub wielkogabarytowych ładunków.

Do najczęściej stosowanych zalicza się przekładnie z pojedynczym gardłem o zakrzywionych spiralnych zębach umieszczanych wokół ślimaka. Sprawdzają się one w urządzeniach o dużej mocy, ponieważ rzadko ulegają awariom. Wyposażono je w mocniejsze ślimaki narażone na większe tarcie. Innym rozwiązaniem wartym uwagi są przekładnie bez gardzieli. To proste modele pozbawione rowków, które mają jeden punkt obrotowy, przez co są wykorzystywane podczas przenoszenia niewielkich ciężarów.

Produkty te cieszą się sporą popularnością wśród przedsiębiorców stosujących na co dzień podzielnice oraz frezarki różnych typów. Część z nich ma zdolność do automatycznego hamowania. Zmieniają one moment obrotowy i występują w kilku rozmiarach. Wiele osób umieszcza je w zabudowanych korpusach, w których pełnią funkcję wspornika dla łożysk. Przekładnie od najlepszych producentów zapewniają dokładność podziału i odznaczają się dużą mocą. Są one do nabycia w firmie MegaDrive.

To zaufany dostawca proponujący przekładnie ślimakowe dla najbardziej wymagających klientów. Współpracują one ze zbiornikami różnych typów, przechylniami, piecami tyglowymi oraz układami kierowniczymi samochodów. Niekiedy zastępują dźwignie nierównoramienne, a ponadto są niepodatne na obciążenia. Przekładnie to wszechstronne produkty redukujące prędkość i ułatwiające podnoszenie oraz opuszczanie ładunków, które stworzono z materiałów niepodatnych na uszkodzenia mechaniczne.


DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 885 884 854
  • Domena: https://megadrive.com.pl/
  • Nazwa: megadrive.com.pl
  • Adres: Różana 3
  • Miejscowość: Wieluń
  • Kod pocztowy: 98-300

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!