MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wycieczka do muzeum czy galerii sztuki nie zawsze okazuje się przyjemnym i odprężającym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Powodem niezadowolenia w większości przypadków jest grupa, z którą wchodzi się do środka, która nierzadko jest niezdyscyplinowana, jej członkowie rozbiegają się po obiekcie, wywołując tym samym frustrację zarówno przewodnika, jak i reszty zwiedzających, którzy chcieliby posłuchać ciekawego wykładu opiekuna na temat udostępnionych dzieł, jednak jest im to uniemożliwione.

Zwiedzanie w pojedynkę, bez przewodnika, oczywiście, jest dozwolone, jednak wymaga potem dużej dozy samozaparcia, by samodzielnie wyszukiwać informacje o przedstawionych obiektach sztuki i ich twórcach, nie mówić o ilości własnego czasu, który trzeba na ten cel poświęcić. 

Na szczęście do muzeów i do miejsc, gdzie wystawia się prawdziwą sztukę, dotarła także nowoczesna technologia użytkowa. Coraz więcej administratorów takich budynków, dbając o zadowolenia odwiedzających, korzysta z Tour Guide System, czyli łatwego w obsłudze sposobu na stały kontakt pomiędzy przewodnikiem grupy, a jej członkami, bez względu na to, jak bardzo są oni rozproszeni po obiekcie. Wspomniany system działa na zasadzie transmisji bezprzewodowej, gdzie głos opiekuna opowiadający o poszczególnych dziełach dostępnych dla zwiedzających dociera do słuchawek w ich uszach z pominięciem jakichkolwiek szumów i zakłóceń odbioru. 

Wspomniany system można wypożyczyć lub zakupić, korzystając z oferty umieszczonej na stronie internetowej audiotour.pl. Jest to świetna opcja zarówno dla przewodnika, jak i osób wizytujących muzeum czy galerię. W pierwszym przypadku osoba referująca o eksponatach ma pewność, że jej wykład jest doskonale słyszalny, a odbiorcy mogą skorzystać z jej pracy. Daje to dużo satysfakcji i może zachęcać odbiorcę przekazu do ponownych odwiedzin. Dla samego zwiedzającego jest to również pozytyw, gdyż słuchanie wykładu pozwala lepiej wczuć się w atmosferę miejsca, poznać mnóstwo ciekawostek o oglądanych obrazach czy rzeźbach, a także świetnie się bawić.

Data dodania: 06-04-2021
Autor: Karina Jakubowska
Źródło:
https://audiotour.pl/zwiedzaniegrupoweDANE FIRMY:


  • Telefon: 605 074 637
  • Domena: https://audiotour.pl
  • Nazwa: MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR
  • Adres: Adama Prażmowskiego 19E
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 30-399

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!