MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Jednym ze sposobów na zainteresowanie konsumentów zakupem konkretnych produktów jest zapakowanie ich w wyróżniające się opakowanie. Estetyczne woreczki foliowe produkuje firma Moderno Mundo. Producent może się pochwalić setkami zadowolonych, stałych klientów. Rozbudowana oferta sprawia, że każdy przedsiębiorca, niezależnie od branży, w której działa, znajdzie odpowiednie dla swoich potrzeb woreczki.

Najwyższej klasy laminaty

Firma produkuje wysokiej klasy laminaty pod maszyny pakujące typu flow pack. Produkty są dostosowane do urządzeń poziomych oraz pionowych, zgrzewające folię w konfiguracji A do A lub A do B. Istnieje możliwość zamówienia folii metalizowanej, transparentnej lub z nadrukiem (do ośmiu kolorów). Warto zaznaczyć, że firma może przygotować grafikę na podstawie pomysłu klienta lub wydrukować wcześniej przez niego dostarczony wzór. Doświadczeni fachowcy chętnie doradzą w kwestii doboru grubości, rodzaju materiał pod konkretny typ maszyny czy pakowany przedmiot. Wszystkie laminaty mają wymagane certyfikaty i atesty. Mogą być stosowane w branży chemicznej, spożywczej, kosmetycznej, technicznej i wielu innych. Osoby zainteresowane ofertą mogą zamówić bezpłatne próbki folii do testów, co zapewne ucieszy wielu przedsiębiorców. Więcej informacji na ten temat można uzyskać podczas spotkania z przedstawicielem firmy.

Opakowania doypack

Szczególnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców cieszą się woreczki doypack. Nie da się ukryć, że należą do kategorii wyjątkowo uniwersalnych opakowań. Firma produkuje saszetki z fałdą dolną, worki stabilo z fałdami bocznymi, które można uzupełnić o euro zawieszkę, wentyl albo zamknięcie strunowe. Na życzenie klienta cała powierzchnia opakowania może zostać zadrukowana. Firma oferuje nadruk fleksograficzny międzywarstwowy.

Szybka realizacja

Fachowcy pracujący dla przedsiębiorstwa w każdej chwili mogą pomóc w wyborze opakowań czy udzielą wskazówek dotyczących przygotowania wzoru. Warto skorzystać z usług firmy, która ma ugruntowaną pozycję w branży i gwarantuje najwyższą jakość produktów w atrakcyjnych cenach.

Data dodania: 03-10-2020
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
https://modernomundo.pl/oferta/DANE FIRMY:


  • Telefon: 61 306-77-77
  • Domena: https://modernomundo.pl/
  • Nazwa: Moderno Mundo Sp.z o.o.
  • Adres: Firmowa 10
  • Miejscowość: Gądki
  • Kod pocztowy: 62-023

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!