MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Dobór butów do ubrań jest dla wielu kobiet niezwykle ważną kwestią, której nigdy nie pozostawiają przypadkowi. Oczywiście klasyczne czarne czy cieliste czółenka można dopasować do wszelkich strojów i okazji, ale czasem chce się zabłysnąć czymś dużo bardziej rzucającym się w oczy, co zainteresować może zwłaszcza fashionistki. Oczywiście na rynku nie brakuje firm oferujących naprawdę designerskie obuwie damskie, zachwycające na przykład nietypowymi kolorami, wzorami czy nawet kształtami, jak i innymi rozwiązaniami. Takie buty jednak sporo kosztują, gdyż są to zazwyczaj produkty światowych producentów. Inne zaś, tańsze, rzadko są wygodne. Czy da się jakoś rozwiązać tę kwestię?

Tak i jest to łatwiejsze niż może się wydawać, można bowiem zlecić wykonanie obuwia na zamówienie, ściśle według własnego pomysłu. Wykonywaniem takich realizacji zajmuje się firma My Wish, mająca utalentowanych szewców, wykonujących obuwie ręcznie. W grę wchodzą bardzo różne rozwiązania, można zlecić wykonanie dowolnych butów (balerin, sandałów, czółenek, a nawet botków i kozaków) według własnej wizji, jak i inspirowanych na przykład światowymi trendami. Można też przemycić do projektu ulubione motywy z butów znanych firm, na jakie nigdy nie można było sobie pozwolić, a nawet dostarczyć firmie ozdoby, jakie mają znaleźć się na butach, na przykład dekoracyjne kamienie, perełki itp.

Możliwości jest bardzo dużo, nawet dla osób, które nie mają sprecyzowanych oczekiwań - mogą obejrzeć dotychczasowe realizacje firmy i zamówić wykonanie takich samych butów, wprowadzając własne poprawki, na przykład zmieniając kolor, szerokość i sposób prowadzenia pasków, zapięcia, typ i wysokość obcasa itp. Każdy niuans ma znaczenie i sprawia, że dana para różni się od pozostałych butów, wystarczą zatem nawet niewielkie modyfikacje, by mieć niepowtarzalne, designerskie buty. Jest to też świetne rozwiązanie dla kobiet przygotowujących się do ślubu, to wydarzenie bowiem jak żadne inne wymaga ubioru dopracowanego w każdym szczególe.

Oczywiście, zamawiając buty w tej firmie, podaje się nie tylko szczegóły dotyczące wyglądu, ale też wszystkie wymiary. To zaś sprawia, że wykonane buty są perfekcyjnie dopasowane i leżą na stopach jak ulał. Trudno jest kupić równie dopasowane, gotowe obuwie w sklepach, nawet najlepszych, co docenią zwłaszcza kobiety mające nietypowy rozmiar czy kształt stóp.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 669 991 777
  • Domena: https://my-wish.pl/
  • Nazwa: MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA
  • Adres: Kwiatowa 63
  • Miejscowość: Stary Broniszew
  • Kod pocztowy: 42--23

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!