MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Mawia się, że kobiety kochają buty, panowie czasem nawet żartują sobie na ten temat, ale nie ma w tym wiele przesady. Wszystkie kobiety potrzebują też wielu butów, by pasowały do wszelkich stylizacji i na wszystkie okazje. Ten element ubioru ma szczególne znaczenie, gdyż mocno zwraca uwagę i często przesądza o stylu. Poza tym buty damskie muszą spełniać wiele wymogów - świetnie wyglądać oraz być wygodne. Idealnie jest też, gdy wybierze się oryginalną parę - większość fashionistek marzy o tym, by mieć buty, jakich nie ma żadna inna kobieta.

Wydaje się, że spełnienie tego marzenia jest trudne, zwłaszcza w dobie popularności "sieciówek", w których towar jest taki sam, wobec czego wszystkie produkty dostępne w takich sklepach są widywane u wielu kobiet. Chcąc mieć obuwie niepowtarzalne, a także świetnej jakości, trzeba szukać go zupełnie gdzie indziej.

Na szczęście nie musi to być atelier znanego, światowego producenta, oferowane w którym buty kosztowałyby wiele tysięcy złotych. Równie dobre, a znacznie tańsze propozycje ma firma My Wish, wykonująca buty na zamówienie, ściśle według wskazań klientek. To oznacza, że można w niej zamówić buty personalizowane, wykonane dokładnie według własnego gustu, a także szyte na miarę, a więc idealnie dopasowane. Z tego waloru ucieszyć mogą się zwłaszcza te panie, którym ciężko jest kupić dobrze dopasowane obuwie, w pełni wygodne, na przykład ze względu na nietypowy rozmiar - duży, mały albo "połówkowy", ale też kształt stóp. Nie da się ukryć, że standardowe obuwie nie zawsze dobrze leży, gdyż stopa może być tęższa czy węższa niż określają to typowe rozmiary. Najwięcej zaś problemów z dobraniem odpowiedniego dla siebie obuwia mają kobiety posiadające haluksy.

Najczęściej jednak z oferty tej korzystają osoby szczególnie wymagające, chcące dla siebie maksymalnej wygody, ale i niepowtarzalnej pary. Korzystając z rozwiązania, jakim jest wykonanie butów według własnego projektu, zyskuje się pewność, że żadna inna kobieta nie będzie miała takich samych balerinek, szpilek, czółenek, sandałków czy kozaków, a to dla wielu pań jest bardzo ważne.

Samodzielnie projektując obuwie, można też stworzyć buty, o jakich zawsze się marzyło, na przykład na wygodnych słupkach, niebotycznych szpilkach, w wybranym kolorze czy z określonymi ozdobami - nawet samodzielnie dostarczonym do zakładu.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 669 991 777
  • Domena: https://my-wish.pl/
  • Nazwa: MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA
  • Adres: Kwiatowa 63
  • Miejscowość: Stary Broniszew
  • Kod pocztowy: 42--23

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!