MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


W dzisiejszych czasach coraz więcej osób rezygnuje z plastiku na rzecz ekologicznych i wolnych od sztucznych substancji materiałów, ulegających procesom biodegradacji. Z tego względu w licznych sklepach na próżno szukać popularnych niegdyś „foliówek”, które są zastępowane torebkami papierowymi. Wdrażanie ekologicznych rozwiązań jest zauważane także u właścicieli lokali gastronomicznych, w tym budek serwujących jedzenie na wynos, takie jak hot-dogi, zapiekanki czy burgery. Znaczna część z nich rezygnuje bowiem z plastikowych sztućców i wybiera te produkowane z drewna.  

W wyposażeniu tego typu miejsc nie może zabraknąć również papierowych tacek, chroniących przed zabrudzeniem rąk i zwiększających wygodę spożywania dań na wynos. Występują one w kilku rozmiarach i mają różną gramaturę. Zazwyczaj jest na tyle duża, że użytkownicy tacek nie martwią się o poparzenia dłoni, przykładowo podczas jedzenia wspomnianych zapiekanek. Zastosowanie opisywanych artykułów jest jednak znacznie szersze, ponieważ są wykorzystywane w szkołach, zakładach pracy oraz w trakcie różnego rodzaju eventów, przykładowo mających miejsce w warunkach plenerowych.

Tacki z papieru nabywają osoby przygotowujące się do pikników oraz planujące spożywanie posiłków w miejscach, w których zwykłe talerze nie zdałyby egzaminu. To bezwonne i wolne od toksycznych substancji produkty, które nie wpływają na smak czy zapach jedzenia. Odznaczają się bezpieczeństwem użytkowania i nie szkodzą środowisku, czego nie można powiedzieć o wyrobach z tworzyw sztucznych. Więcej informacji na ich temat udostępniono na stronie myhappyocean.pl. Należy ona do przedsiębiorstwa kierującego ofertę do osób fizycznych oraz właścicieli firm chcących iść z duchem czasu i dbać o wizerunek prowadzonej działalności.

Na zainteresowanych czekają nie tylko eko tacki papierowe, ale też szereg innych produktów jednorazowego użytku. Bywają one nieocenione na przyjęciach z większą liczbą gości, ponieważ nie trzeba ich myć, dlatego organizatorzy domówek czy pozostałych przedsięwzięć mogą poświęcić czas na inne czynności. Jednorazowe naczynia z papieru, w tym tacki oraz kubki, powleczono cienką warstwą bezpiecznego wosku. Jego zadaniem jest ochrona przed namakaniem materiału i przeciekaniem, mogącym prowadzić do pojawiania się uporczywych i trudnych do usunięcia plam na ubraniach.


DANE FIRMY:


  • Telefon: + 48 509 295 620
  • Domena: https://myhappyocean.pl/
  • Nazwa: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne
  • Adres: Zapłocie 256
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 02-970

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!