MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Aby położyć pod ziemią rury lub wykonać innego rodzaju prace przy instalacjach zlokalizowanych pod gruntem, nie trzeba zlecać głębokich i skomplikowanych logistycznie wykopów. W o wiele krótszym czasie i w znacznie precyzyjniejszy sposób można zrealizować daną inwestycję przy użyciu metod i technologii zaliczających się do inżynierii bezwykopowej. W jej ramach wykonuje się m.in. horyzontalne przewierty sterowane, które można zastosować w wielu miejscach niedostępnych dla ciężkiego sprzętu budowlanego.

Technologie bezwykopowe są polecane w szczególności w miejscach, w których wykopy z jakichś względów są wykluczone. W sytuacji, gdy nie można rozkopać danego obszaru, np. z uwagi na biegnące tory tramwajowe czy duże natężenie ruchu drogowego, dzięki horyzontalnym przeciskom sterowanym istnieje możliwość niemal bezinwazyjnego przedostania się pod powierzchnię. Niezależnie od lokalizacji przewierty warto zlecić firmie Nawitel z Bielan Wrocławskich, która obsługuje inwestycje zarówno prywatne, jak i publiczne.

Pierwszym etapem prac jest wiercenie pilotażowe, w trakcie którego wydrąża się otwór zgodnie z wcześniej określonym kierunkiem. W zależności od rodzaju gruntu używa się w tym celu płytki sterującej bądź świdra gryzowego. Kolejnym krokiem jest zwiększenie obwodu powstałego w ten sposób otworu, tak aby zmieściły się w nim rury bądź inne elementy o założonej wielkości. Do osiągnięcia zadowalającego efektu używa się rozmaitych poszerzaczy. Na ostatnim etapie następuje montaż rur poprzez ich wciągnięcie przy użyciu specjalnej głowicy.

Podejmując współpracę ze wspomnianą firmą z Bielan Wrocławskich, można mieć pewność, że każdy etap przecisku zostanie wykonany z najwyższą precyzją i przy pomocy nowoczesnych, zaawansowanych sprzętów. Obsługują je specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Co równie ważne, proponowana cena przecisku sterowanego jest bardzo korzystna. Wszystko to sprawia, że oferta przedsiębiorstwa jest wyjątkowo atrakcyjna i przyciąga klientów nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 713337596
  • Domena: http://www.nawitel.pl/pl
  • Nazwa: NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
  • Adres: Atramentowa 10
  • Miejscowość: Kobierzyce
  • Kod pocztowy: 55-040

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!