MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Opakowania, w których przechowuje się produkty sypkie lub płynne, muszą być szczelne. Takie właśnie są woreczki strunowe ze strony ol-fol.pl, występujące w kilku rozmiarach. Tworzy się je z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, a na dodatek mają certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą mieć kontakt z artykułami spożywczymi. Torebki te są używane w warunkach domowych, w biurach oraz różnych przedsiębiorstwach. Najpopularniejsze są modele w wersji mini, przydające się osobom chcącym przechowywać niewielkie elementy, takie jak śrubki, spinacze, pierścionki czy kolczyki.

Niektórzy wykorzystują je podczas wysyłania gratisowych próbek dla klientów, przykładowo herbat, przypraw czy gumek do słuchawek. Na stronie dostępne są też woreczki w rozmiarze midi, przydatne podczas przechowywania lekarstw, korali, spinek lub guzików. Ich zaletą jest możliwość wielokrotnego użytku oraz fakt, że są to opakowania biodegradowalne. Największe są torebki w rozmiarze maxi, nieocenione w biznesie oraz podczas wysyłania dokumentów. Dzięki nim pisma są chronione przed działaniem wilgoci, przez co docierają do odbiorców w stanie idealnym.

Z całą pewnością woreczki znajdujące się na powyższej witrynie są pomocne na co dzień Chronią przedmioty przed wilgocią i kurzem i odznaczają się wytrzymałością. Bardzo trudno je przedziurawić czy rozciągnąć, dlatego są wykorzystywane przez długi czas bez konieczności wymiany. Są łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ można je płukać w wodzie oraz myć mydłem w płynie. Woreczki strunowe do przechowywania to idealna opcja w przypadku cennych przedmiotów kolekcjonerskich, takich jak pocztówki, znaczki czy banknoty. Gwarantują ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a na dodatek nie przepuszczają zapachów, czego nie można powiedzieć o opakowaniach papierowych. Są wygodne w użytkowaniu, a to ze względu na przezroczystość, która ułatwia znalezienie wybranych artykułów. Niektórzy nanoszą na ich powierzchnię napisy, przez co stają się one nienachalnym nośnikiem reklamowym.

Data dodania: 30-12-2020
Autor: Milena Mazur
Źródło:
https://ol-fol.pl/woreczki-strunowe/DANE FIRMY:


  • Telefon: 58 692-05-70
  • Domena: https://ol-fol.pl/
  • Nazwa: OL-FOL
  • Adres: Nowowiejskiego 22B
  • Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI
  • Kod pocztowy: 83-000

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!