MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Bonding jest pojęciem związanym ze stomatologią estetyczną. Polega na odbudowywaniu zębów przy użyciu żywic kompozytowych, czyli bezwonnych i bezpiecznych materiałów, sprawdzających się również podczas leczenia ubytków próchnicowych. Występują one w wielu kolorach, co ułatwia dopasowanie ich do odcienia zębów pacjenta. Żywica odznacza się elastycznością, dzięki czemu nie sprawia problemów w trakcie modelowania. Bonding jest zaliczany do nieskomplikowanych zabiegów, które nie wpływają na strukturę szkliwa, a na dodatek nie wymagają szlifowania, niezbędnego między innymi wśród pacjentów zakładających licówki porcelanowe.

Do zalet takiego rozwiązania zalicza się bezinwazyjność, krótki czas wykonania oraz możliwość pozbycia się przerw między zębami czy delikatnej zmiany kształtu. Kompozyty z żywicy bez problemu przylegają do powierzchni i prezentują się bardzo naturalnie. Specjaliści podejmujący się opisywanych zabiegów pobierają wyciski od pacjentów, dzięki którym tworzą odpowiednie kształty zębów, wymagających odbudowy. Najczęściej używają do tego szyn silikonowych.

Ważne w tym przypadku jest ustalenie wielkości zębów, tak by wpasowywały się w gusta pacjentów i tworzyły spójną całość. Te i wiele innych usług świadczy gabinet prowadzący stronę oriondental.pl, który współpracuje z mieszkańcami Szczecina. Bonding zębów znajduje zastosowanie wśród osób w różnym wieku i jest tańszy w porównaniu do zakładania licówek porcelanowych. Nie wymaga głębokiej preparacji tkanek zębowych i zapewnia naturalne efekty.

Z tego typu usług korzystają pacjenci chcący cieszyć się zębami wolnymi od pęknięć lub ukruszeń oraz skorygować ich kształt. Stomatolodzy ze wspomnianego gabinetu usuwają też inne skazy, takie jak przebarwienia pojawiające się na skutek niewłaściwej higieny, palenia tytoniu lub częstego spożywania czerwonego wina bądź mocnej herbaty. Bonding, jakim się zajmują, to ciekawa propozycja dla osób z drobnymi niedoskonałościami lub diastemą. Jest on bezpieczny i sprawdza się wśród pacjentów z zębami wrażliwymi.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 578 441 551
  • Domena: https://oriondental.pl
  • Nazwa: Orion Dental
  • Adres: Małopolska 43
  • Miejscowość: Szczecin
  • Kod pocztowy: 70-515

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!