MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Organizacja spotkania biznesowego to nie tylko rezerwacja sali z odpowiednią liczbą miejsc i zapewnienie dostępu do multimediów. Jeżeli rozmowy mają trwać kilka godzin, warto postarać się o przygotowanie stolika z przekąskami i napojami, z których będą mogli korzystać uczestnicy. 

Dostawcą, który proponuje szeroki wybór smakołyków trafiających w gusta wielu osób, jest Piekarnia-Cukiernia NATURA Zbigniew Piskorski, mająca swoją siedzibę w podpoznańskiej Kobylnicy. Jej kadra zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową. Obejmuje ona wypieki z ciasta drożdżowego i francuskiego, które świetnie sprawdzają się jako dodatek do napojów ciepłych i zimnych. Realizator jest w stanie dowieźć w ustalonym terminie nawet hurtowe ilości swoich wyrobów, gwarantując ich świeżość i bogaty smak.

Pracownicy zajmujący się przygotowywaniem zamówień polecają w szczególności lokalny specjał, czyli rogal marciński. To ręcznie zwijana przekąska wypełniona makowym nadzieniem wzbogaconym miodem, korzennymi przyprawami oraz bakaliami, polana lukrem. Jest sycąca i smaczna, dodaje też energii. Jej atutem jest także atrakcyjny wygląd. Dostawca dba, by proponowany przez niego wypiek zachęcał nie tylko smakiem, ale również swoją estetyką.

Zamawiając rogale z kobylnickiej cukierni, nie trzeba się martwić, że będzie to decyzja nietrafiona. Zamówienie jest zawsze dowożone terminowo, a jakości i świeżości wypieków nie można nic zarzucić. Każda sztuka jest pakowana osobno, co dodatkowo ułatwia późniejsze serwowanie i jest też doceniane przez osoby, które będą mogły się poczęstować takim przysmakiem. Piekarnia korzysta z kartonów pochodzących z recyklingu, niwelując konieczność użycia tworzyw sztucznych.


DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 668 654 749
  • Domena: https://rogalemarcinskie.pl/
  • Nazwa: Piekarnia-Cukiernia NATURA
  • Adres: Poznańska 99a
  • Miejscowość: Kobylnica
  • Kod pocztowy: 62-006

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!