MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Podział majątku następuje w wyniku zakończenia własności majątkowej pomiędzy małżonkami. Dzieje się tak w przypadku decyzji sądu o rozwodzie. Zakończenie pewnego etapu w życiu wymaga od każdej osoby dobrej orientacji w kwestiach prawnych. Pomóc w tym może kancelaria adwokacka Piotra Chmielewskiego. Funkcjonuje ona na stołecznym rynku już od wielu lat i ma na swoim koncie setki zrealizowanych spraw dotyczących podziału majątku.

W sytuacji, kiedy pojawia się brak porozumienia małżonków w kwestii podziału majątku, pomocny może być posiadający spore doświadczenie zawodowe adwokat. Kancelaria pomaga w rozwiązywaniu sporów, których ostateczne rozstrzygnięcia są korzystne dla obu stron konfliktu. W ten sposób możliwy jest korzystny dla klientów podział majątku dzięki pomocy adwokata w Warszawie.

Poza wzięciem przez małżonków rozwodu istnieje także inna możliwość podziału majątku. Jest to zawarcie umowy przed notariuszem, która będzie regulowała tę kwestię. Każda sprawa wymaga indywidualnej interpretacji przepisów, dlatego klienci chcący zadbać o swoje interesy powinni skontaktować się z adwokatem specjalizującym się w tej materii prawnej.

Odpowiednia strategia

Nieodłączną częścią każdego rozwodu jest rozdzielanie majątku. Często jest on bardzo duży, ponieważ stanowią go na przykład gotówka i nieruchomości. W takiej sytuacji istotne jest ustalenie oczekiwań każdej ze stron. Dzięki temu możliwy jest szybki i sprawny podział majątku. W sytuacjach konfliktowych warto rozważyć możliwość wyboru odpowiedniej opieki prawnej. Warszawska kancelaria gwarantuje swoim klientom kompleksową opiekę. Przejawia się to w realizowaniu fachowego doradztwa, a także specjalistycznej pomocy dotyczącej kwestii podziału majątku oraz w zakresie prawa podatkowego.

Tylko całościowe podejście do sprawy jest w stanie zapewnić klientowi uzyskanie możliwie jak największej części dóbr wchodzących w skład współwłasności małżeńskiej. Podczas realizacji tak wymagającego zadania, jakim jest rozdzielenie majątku, zdarza się, że klientowi w sposób szczególny zależy na konkretnych rzeczach wchodzących w jego skład. Warto poinformować o takiej sytuacji adwokata już podczas pierwszego spotkania.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 308-55-00
  • Domena: https://adwokat-rodzinny.com/
  • Nazwa: Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski
  • Adres: Aleja Solidarności 119/125
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-897

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!