MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Dziś niemalże każda ekipa remontowa dysponuje agregatami, czyli nowoczesnymi urządzeniami, ułatwiającymi nanoszenie farby na ściany, sufity lub inne powierzchnie. Bazują one na technologii malowania natryskowego, odznaczającej się większą skutecznością w porównaniu do pozostałych metod. Dzięki agregatom można dotrzeć w najodleglejsze zakamarki, a wszystko to przy niewielkim wysiłku ze strony użytkowników. Wyposażono je w wydajne silniki, szczelne obudowy, pistolety, mechanizmy pompujące, dysze transportujące materiał oraz węże o różnej długości i średnicy. Niektórzy producenci proponują także modele 2w1. Mowa tu o agregatach malarsko-szpachlarskich, które, jak wskazuje nazwa, umożliwiają nakładania mas szpachlowych, bez konieczności nabywania dodatkowego sprzętu.

Dostępne na rynku agregaty do malowania różnią się cenami. Za najtańsze uznaje się modele używane, jakimi interesują się między innymi niewielkie firmy oraz takie, które dopiero wchodzą na rynek. Niektórzy decydują się też na wynajem na wybrany przez siebie okres. Rozwiązanie to jest rekomendowane przez wzgląd na niskie koszty oraz brak konieczności przeprowadzania napraw, gdy dojdzie do uszkodzenia części. Opisywane urządzenia zapewniają satysfakcjonujące rezultaty i sprawdzają się wśród osób chcących zrezygnować z pędzli.

Firmą zajmującą się sprzedażą agregatów do malowania jest Planeta Budowlana. Modele zaprezentowane w katalogu mogą być wykorzystywane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Niektóre z nich pracują nie tylko z farbami, ale też innymi substancjami, takimi jak lakiery przeznaczone do drewna lub tynki. Urządzenia dostępne w przedsiębiorstwie występują w wersji membranowej i tłokowej. Są to sprzęty z najwyższej półki, o doskonałych parametrach wytrzymałościowych.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 618 07 86
  • Domena: https://planeta-budowlana.pl/
  • Nazwa: Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.
  • Adres: Radzymińska 157
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 03-576

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!