MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Boże Narodzenie to dla wielu ludzi okres magiczny, czas życzliwości, wyciszenia, ale także delektowania się klimatem. To właśnie dlatego strojone są mieszkania, domy czy ogrody w kolorowe lampki lub świecące figury Św. Mikołaja. Świąteczne dekorowanie przestrzeni możliwe jest dzięki firmom, które produkują i dostarczają estetyczne ozdoby. Jedną z nich jest doświadczone przedsiębiorstwo Vitbis, które zdobyło uznanie polskich klientów.

Chyba nikt nie wyobraża sobie świąt bez choinki. Jedni wybierają sztuczne, które mogą posłużyć przez wiele lat, a inni nie mogą sobie odmówić zapachu świerku i stawiają na tzw. żywe. Bez względu na rodzaj drzewka powinny się na nich znaleźć bombki. To zdecydowanie najpowszechniejsza i najważniejsza dekoracja świąteczna. Jakie wybrać? 

W ostatnich czasach coraz bardziej popularne stają się wyroby z tworzywa sztucznego. Są one bezpieczne w przypadku rodzin z małymi dziećmi. Ich zaletą jest także trwałość, nie stłuką się w przypadku uderzenia o podłogę. Jednak wciąż najpopularniejsze są egzemplarze ze szkła. Trzeba z nimi bardziej uważać, ale za to ich piękno w pełni to rekompensuje. Bombka szklana odbija światło, co daje przyjemny efekt dla oka. Taka ozdoba wygląda o wiele lepiej niż odpowiednik wykonany z matowego plastiku. 

Istotny jest motyw graficzny, kolor oraz kształt. Najczęściej wybierane przez klientów są tradycyjne okrągłe modele. Są one uniwersalne i zawsze będą się dobrze prezentowały, na każdej choince. Warto je łączyć z innymi wariantami, np. w formie aniołka czy bałwana. 

Kolorystka powinna być dopasowana do wystroju wnętrza. Na szczęście producenci mają rozbudowane oferty i można bez trudu znaleźć artykuły, które będą współgrały ze wszystkimi aranżacjami. 

Osobną kwestią jest motyw graficzny. W tym przypadku klienci mają również szerokie możliwości wyboru. Dostępne są zarówno bombki z nadrukami czy rysunkami, jak i zawierające wypukłe wzorki. Wśród tych drugich najczęściej są to gwiazdy lub gałązki choinki. Jednak można zdecydować się również na bardziej nowoczesne wersje, na których naniesione są inne ozdoby (m.in. kryształki czy rozmaite postacie świąteczne). 

Modele z nadrukiem najczęściej wykorzystują motywy związane z Bożym Narodzeniem, ale nie zawsze. Ostatnio popularność zdobywają wyroby ze znanymi zabytkami architektury różnych miast, które przedstawione są w bajecznej, zimowej scenerii. 

 


DANE FIRMY:


  • Telefon: 76 878 31 10
  • Domena: https://vitbis.com
  • Nazwa: PPH VITBIS SP. Z O. O.
  • Adres: Legnicka 31
  • Miejscowość: Złotoryja
  • Kod pocztowy: 59-500

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!