MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Zapotrzebowanie rynkowe na wysokojakościowy sprzęt do obróbki blachy widać w wielu sektorach. Na wymagania dekarzy, pracowników ekip budowlano-wykończeniowych oraz osób działających na co dzień w zakładach metalurgicznych o różnym profilu stara się odpowiadać kadra firmy PROD-MASZ Grzegorz Gwisdalla. Od lat zajmują się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją urządzeń pozwalających szybko, efektywnie i bezpiecznie dopasować kształt arkusza, docinając go, skręcając, zginając, a także wytłaczając na jego powierzchni potrzebne wzory.

Realizator przygotował ofertę sprzedażową przede wszystkim z myślą o odbiorcach biznesowych, ale z powodzeniem jest też w stanie zapewnić sprzęt o odpowiednich parametrach klientom indywidualnym. Zamówienia są dostarczane w jak najkrótszym terminie. Firma dysponuje rozbudowanym zapleczem magazynowym oraz logistycznym, dzięki czemu może zagwarantować dowóz giętarek oraz innych, pokrewnych urządzeń (w sprzedaży można znaleźć między innymi zaginarki segmentowe, manualne, hydrauliczne, gilotyny do blachy, a także żłobiarki) już w kilka dni od złożenia dyspozycji.

Kadra prowadzi dystrybucję stacjonarną i online. Zapewnia fachową pomoc doradczą, co z pewnością docenią osoby, które decydują się na pierwszy zakup maszyny blacharskiej i nie są pewne, który model spełni wszystkie ich oczekiwania. Pracownicy służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Po wysłuchaniu potrzeb klienta są w stanie przedstawić mu sprzęt o wskazanych parametrach. Oferta jest atrakcyjna cenowo.

Siedziba producenta zaginarek znajduje się na terenie miejscowości Żalno w województwie kujawsko-pomorskim i to właśnie klienci z tego rejonu są traktowani priorytetowo jako główni odbiorcy proponowanego asortymentu. Firma przyjmuje także zamówienia od osób z innych części Polski. Dowozi towar również poza granice kraju. Dystrybucja odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a każda przewożona sztuka jest odpowiednio opakowana na czas transportu, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym wpływającym na estetykę i późniejsze korzystanie ze sprzętu.

Dostarczane produkty posiadają gwarancję. Kupujący może skorzystać też z serwisu naprawczego po ustaniu ochrony, także w sytuacji, gdy wyeksploatowane części w giętarce wymagają wymiany. Oryginalne zamienniki można zamówić u dostawcy, nie przepłacając.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 48 607 10 28 55
  • Domena: https://sklepzaginarki.net.pl/
  • Nazwa: PROD-MASZ Sklep Zaginarki
  • Adres: Kolejowa 8
  • Miejscowość: Kęsowo
  • Kod pocztowy: 89-506

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!