MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Jeśli ktoś zastanawia się, kiedy warto zdecydować się na wykończenie podłoża za pomocą drewnianego parkietu, odpowiedź brzmi: zawsze. Rozwiązanie to często kojarzone jest ze szczególnie eleganckimi pomieszczeniami, na przykład salonami w domach czy ekskluzywnymi biurami, w dodatku mało użytkowanymi. Takie podłoża jednak mają liczne walory, nie tylko wizualne, ale też użytkowe, dlatego świetnie sprawdzą się nawet w pomieszczeniach mocno użytkowanych. Warto też pamiętać, że drewno jest materiałem uniwersalnym - pasuje do wszystkich stylów i wszelkich innych materiałów. Każdy zatem, kto chce taki parkiet mieć, może się na to zdecydować, tym bardziej że może on mieć różny wygląd.

Wygląd parkietu determinuje między innymi rodzaj wybranego drewna, sposób jego wykończenia, jak olejowanie bądź polakierowanie na dany kolor, jak i sposób układania. Często wybieraną opcją jeśli chodzi o tę ostatnią kwestię jest parkiet jodełka, ale nie jest to jedyna opcja, szczególnie jeśli chodzi o ofertę firmy Prodexpol. Proponuje ona klepki nadające się do układania różnymi systemami, także gdy chodzi o francuską odmianę jodełki, prezentującą się, zdaniem wielu osób, jeszcze bardziej stylowo.

A dlaczego w ogóle warto zdecydować się na to rozwiązanie? Jeśli chodzi o tę konkretną ofertę to najważniejszym argumentem na pewno jest jakość. Wykonanie drewnianego parkietu generuje większe koszty niż wiele innych rozwiązań, wobec czego wiele osób zastanawia się, czy pozwolić sobie na taką inwestycję. Na pewno warto się na to zdecydować, ale w przypadku, gdy jest to spore obciążenie budżetu, szczególnie istotne jest, by zagwarantować sobie trwałość tego rozwiązania. Producent doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo jest to ważne, dlatego wykonuje swoje klepki przede wszystkim z najwytrzymalszego dębu. W grę wchodzą też jednak opcje egzotyczne. Drewno egzotycznych gatunków może być jeszcze trwalsze niż rodzime, gdyż drzewa, z jakich jest pozyskiwane, wzrastają często w skrajnych warunkach klimatycznych, na przykład w upale i dużej wilgotności powietrza.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 499 55 44
  • Domena: https://www.prodexpol.pl/
  • Nazwa: Prodexpol
  • Adres: Rynek 30a
  • Miejscowość: Babice
  • Kod pocztowy: 05-082

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!