MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Choć wiele instalacji grzewczych stosowanych obecnie wykorzystuje energię elektryczną, to nadal spora grupa dostępnych dziś na rynku modeli piecyków i podgrzewaczy działa na gaz. Można go także znaleźć w większości domów jako podstawowe źródło ciepła do gotowania w kuchni. Mimo że przydatny, gaz może być również bardzo niebezpieczny. Rozszczelnienie się instalacji lub inny wypadek, gdzie dochodzi do uwolnienia się dużej ilości trującego stężenia tlenku węgla lub innego szkodliwego elementu znajdującego się w powietrzu może doprowadzić do poważnego niedotlenienia, a w konsekwencji do śmierci. Tego typu przypadki, niestety, zdarzały się i nadal zdarzają każdego roku. Można ich uniknąć w bardzo prosty i tani, jeśli wziąć pod uwagę, że ratuje się tym życie swoje i swojej rodziny, sposób, mianowicie zaopatrzyć się w profesjonalny czujnik gazu.

Urządzenie tego typu jest dostępne w ofercie na stronie internetowej profshop.pl. Można je łatwo i szybko nabyć poprzez opcję zakupu online. Nie trzeba dzięki temu udawać się do sklepu stacjonarnego i tracić czas na dojazd lub też przeszukiwać mnóstwo stron z podobnymi propozycjami.

Pod podanym linkiem klient znajdzie różne rodzaje czujników, które można wybrać w zależności od potrzeb. Nie ma nawet wymogu, by w pomieszczeniu, gdzie chce się zainstalować detektor, było zamontowane gniazdko elektryczne, gdyż istnieją modele zasilane na baterie, co dodatkowo ułatwia ich rozplanowanie wszędzie tam, gdzie mogą być potrzebne, na przykład w kotłowniach.

Decyzja o montażu czujnika w domu czy miejscu pracy to dobrze przemyślany krok, który zapewni bezpieczeństwo przed zatruciem czadem lub innym szkodliwym gazem. Jest to również zabezpieczenie mienia, które mogłoby ucierpieć w wyniku ewentualnego wybuchu czy pożaru. Informacja o tego rodzaju sprzęcie na terenie danej nieruchomości jest również brana pod uwagę podczas ustalania składki ubezpieczenia od następstw różnorakich wypadków, które mogą zdarzyć się w danym budynku. Osoby, które udokumentują posiadanie sprawnych detektorów, mogą liczyć na niższe opłaty u ubezpieczyciela.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 695336302
  • Domena: https://www.profshop.pl/
  • Nazwa: ProfShop Monika Olejko
  • Adres: Łaziebna 24
  • Miejscowość: Leszno
  • Kod pocztowy: 64-100

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!