MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Czy warto korzystać z usług firm świadczących pośrednictwo pracy? Jak się okazuje, tego typu rozwiązanie jest nie tylko postrzegane jako pozytywne, ale nawet wręcz pożądane w wielu branżach. Można wymienić szereg korzyści, z których dzięki temu rodzajowi wsparcia mogą skorzystać zarówno pracodawca, jak i pracownik. 

W przypadku przedsiębiorcy może on na bieżąco kontrolować przepływ oraz efektywność procesu produkcji, nie martwiąc się, że ubytek siły roboczej może wpłynąć na obniżenie jakości produktu oraz ilość dziennego przerobu. W sytuacji, gdy stała kadra nie jest w stanie poradzić sobie z terminem zamówienia lub klient bądź rynek generuje zwiększone zapotrzebowanie na wykonanie ilości sztuk znacząco przekraczających dotychczas realizowane cele, outsourcing pracowniczy jest niemal niezbędny. Jest on szczególnie polecany branżom, gdzie proces wytwórczy jest ustalany odgórnie przez dostępność surowca, jak dzieje się chociażby w sektorze przetwórstwa spożywczego.

Wsparcie w postaci dodatkowych osób wykonujących prace sezonowe jest też bardzo ważne w czasie urlopowym. Pracodawca nie może eksploatować swoich pracowników w trybie ciągłym, gdyż jest to niezgodne zarówno z polskim, jak  i międzynarodowym prawem. Uzupełniając kadrę osobami z firmy zewnętrznej, umożliwia pracownikowi skorzystanie z należnego mu odpoczynku w terminie, który go najbardziej interesuje. Jednocześnie przedsiębiorca nie ponosi żadnych strat, gdyż produkcja i inne związane z nią czynności są obstawione odpowiednią do potrzeb ilością osób, świadczących pracę. 

Dla tych, którzy poszukują zatrudnienia, a legitymują się niskimi kwalifikacjami zawodowymi, wszelkie wsparcie przydatne podczas poszukiwania jakiejkolwiek opcji zarobku jest bardzo ważne. Dodatkowo firmy pośredniczące, jak choćby ProQres Polska sp. z o.o. sp. k., dokonują weryfikacji przyszłych pracodawców, dzięki czemu pracownik sezonowy ma pewność, że będzie traktowany sprawiedliwie oraz zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami współżycia społecznego. Kierują go do wykonywania czynności, z którymi bez problemu sobie poradzi.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 535 880 241
  • Domena: https://www.proqres.eu/
  • Nazwa: PROQRES POLAND Sp. z o.o.
  • Adres: Aleja T. Kościuszki 23/25/5A
  • Miejscowość: Łódź
  • Kod pocztowy: 90-418

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!