MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Dobry producent opakowań kartonowych to taki, który dysponuje nowoczesnym i niezawodnym parkiem maszynowym, doświadczoną załogą i może się poszczycić wieloletnią działalnością.

Takim właśnie producentem jest przedsiębiorstwo Kartop, które znane jest przede wszystkim jako producent pudeł, opakowań kartonowych i wielu innych rozwiązań bazujących na tekturze. Różnorodną ofertę produktów uzupełnia transport  oraz introligatorstwo. Firma jest również hurtownią kartonów oferującą produkty w najlepszych cenach. W każdej z tych dziedzin firma zyskuje pozytywne opinie od klientów, którzy uważają producenta opakowań za wiarygodnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Wszystkie pudełka kartonowe producent  wytwarza zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Chodzieży. Pracownicy firmy mają do dyspozycji liczne rozwiązania materiałowe oraz specjalistyczne maszyny. Dzięki temu firma jest gotowa na przyjęcie wszelkich zleceń, nawet tych najbardziej nietypowych, w ramach których spółka zobowiązuje się podjąć produkcji opakowań, zgodnych z preferencjami klientów. Na życzenie producent może wykonać m.in. nowy wykrojnik, ozdobić kartony nadrukiem czy też zabarwić na wybrany kolor.

W procesie produkcji firma uwzględnia również wiele innych czynników, na czele z estetyką, ciężarem i wytrzymałością poszczególnych kartonów. Owocem starań i wysiłku są dostosowane do specyfiki danej firmy opakowania, dokładnie w takim rozmiarze, w jakim zostały zamówione.  Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opakowania niezależnie czy wykonane na specjalne zamówienie, czy w ramach standardowej oferty, zawsze w pełni usatysfakcjonowały odbiorcę. Przy składaniu zamówienia warto podać:

  • co będzie pakowane,
  • jaka będzie waga pakowanego produktu,
  • w jaki sposób będzie wysyłany towar do klienta finalnego,
  • grubość tektury.

Opakowania kartonowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle handlowym, spożywczym, logistycznym, ale także w branży cukierniczej i transportowej. Zamówiony przez klienta towar błyskawicznie jest  wysyłany własnym transportem pod wskazany adres, istnieje też możliwość odbioru osobistego.

 

Data dodania: 24-03-2019
Autor: Marika Mazur
Źródło:
https://producent.kartop.com.pl/opakowaniaDANE FIRMY:


Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!