MenuOcena firmy (5 z 1 głosów)


Opis:


Jeśli interesują Cię wiarygodne opinie o Pjur Superhero - żelu intymnym dla mężczyzn, który ma na celu poprawę ich sprawności seksualnej, koniecznie zapoznaj się z wypowiedziami użytkowników, zamieszczonymi pod adresem internetowym przedwczesny-wytrysk-ranking.pl. Znajdziesz tam oceny siły i czasu działania tego preparatu, a także opisy osobistych doświadczeń związanych z jego stosowaniem autorstwa różnych użytkowników. 

Preparat to łatwy w użyciu lubrykant, który został wyprodukowany na bazie wody, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje skutków ubocznych. Aby właściwie zadziałał, wystarczy spryskać nim penisa jakieś 10-15 minut przed planowanym stosunkiem.

Preparat działa około 45 minut. Czas jego działania większość użytkowników oceniła bardzo dobrze. W swoich wypowiedziach wielu mężczyzn przyznało, że żel wyraźnie wydłużył ich stosunek oraz zintensyfikował doznania. Część panów wyznała ponadto, iż preparat sprawił, że przestali unikać kontaktów seksualnych i dzięki temu nareszcie mogą być zadowoleni ze swojej męskości.

Siła działania żelu również została oceniona pozytywnie przez większość użytkowników. Niektórzy przyznali, że mieli odczucia, iż produkt jest zbyt mocny, ponieważ zbyt silnie znieczulił ich członka. Podczas gdy jedni nie byli z tego faktu do końca zadowoleni, inni uznali to za duży atut, gdyż - jak sami wyznali - zanim zaczęli stosować lubrykant, mieli spore problemy z nadwrażliwością. Jak twierdzą, dzięki lekkiemu znieczuleniu, jaki daje im żel, mogą odbywać stosunek z partnerką aż o kilkanaście minut dłużej. 

Wyrażone na sprawdzonym forum dotyczącym przedwczesnego wytrysku opinie o Pjur Superhero z pewnością zachęcą wielu mężczyzn do przetestowania tego żelu intymnego. Za tym, aby go wypróbować, przemawia nie tylko dobrze oceniana przez użytkowników siła i czas jego działania, ale również takie aspekty, jak: łatwa aplikacja, lekka konsystencja, szybkie wchłanianie, a także to, iż produkt w żaden sposób nie oddziałuje na partnerkę.


DANE FIRMY:


Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!