MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


O wybieleniu swoich zębów marzy wiele osób, zdając sobie sprawę z tego, że śnieżny kolor uzębienia jest jego wielką zaletą. Zęby ciemnieją na skutek spożywania niektórych pokarmów, picia napojów, palenia papierosów, a nawet stosowania antybiotyków, więc rzadko można pochwalić się ich naturalną bielą. Sposobem na pozbycie się przebarwień jest wybielanie, a zdecydowanie najlepiej jest je przeprowadzić w warunkach profesjonalnych, czyli w gabinecie stomatologicznym. Taką ofertę ma dla pacjentów gabinet prezentujący się na stronie qdent.pl.

Różne metody usuwania przebarwień

Decydując się na proponowane pod tym adresem wybielanie zębów w Warszawie, pacjenci mogą wybierać spośród dwóch metod - z użyciem lampy i nakładkowej. Znacznie się one od siebie różnią, nie tylko ceną, ale też tym, że metodę nakładkową stosuje się tak naprawdę w domu, co dla wielu pacjentów jest wygodne. Jeśli jednak pożąda się szybkiego efektu, trzeba zdecydować się na wybielanie lampą, które pozwala osiągnąć efekt rozjaśnienia szkliwa w oczekiwanym stopniu podczas jednej wizyty. Jest to dobre rozwiązanie na przykład gdy chce się uzyskać olśniewający wygląd przed ważnym wydarzeniem, jak swój ślub.

Niezależnie od wybranej metody, można mieć pewność, że usuwanie przebarwień pod kontrolą lekarza, z dobranym przez niego stężeniem substancji aktywnych, będzie bezpieczne dla szkliwa. W celu zapewnienia takiej pewności wcześniej stomatolog wykonuje przegląd zębów pacjenta i jeśli ma on jakieś ubytki albo stare, nieszczelne już wypełnienia, trzeba się nimi zająć. Profesjonalista nie wybieli zębów mających takie defekty - w trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Na jakie efekty można liczyć?

Samodzielne wybielanie zębów, na przykład z użyciem pasty, daje bardzo naturalny, ledwie widoczny efekt. Decydując się zaś na skorzystanie z tej oferty, można mieć pewność, że uśmiech stanie się olśniewający, niczym u gwiazd amerykańskiego kina. Można też wiele zrobić, by efekt ten przedłużyć, m.in. stosować tzw. białą dietę, unikać kawy i papierosów.

Data dodania: 15-01-2022
Autor: Wiktor Górski
Źródło:
https://www.qdent.pl/wybielanie-zebow/DANE FIRMY:


  • Telefon: 510 58 58 88
  • Domena: https://www.qdent.pl/
  • Nazwa: Qdent Warszawa
  • Adres: Sokołowska 9
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-142

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!