MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


W dzisiejszych czasach można zauważyć rosnącą świadomość społeczeństwa związaną z ochroną danych osobowych. Kwestią tą interesują się także przedsiębiorcy oraz instytucje, chcące uchronić się przed karami nakładanymi przez niektóre organy. Dane, o jakich mowa, to nic innego jak zbiór informacji dotyczących konkretnej osoby. Składa się na nie imię, nazwisko, adres, numer PESEL czy NIP. O ich bezpieczeństwo należy dbać szczególnie w sieci, w której ataki hakerskie są codziennością. Ponadto przedsiębiorcy wchodzący na rynek powinni pamiętać także o umieszczeniu niezbędnych elementów na stronach, jakie prowadzą. Mowa tu między innymi o regulaminie oraz różnego rodzaju klauzulach informacyjnych, związanych z przetwarzaniem danych.

Niektórzy mogą potrzebować wsparcia w tym zakresie. Pomoc w ochronie danych osobowych w Krakowie świadczy pracownik kancelarii R-Legal, współpracujący z klientami o różnych potrzebach. Na ich życzenie przygotowuje rejestry i zajmuje się polityką bezpieczeństwa systemów informatycznych. Wyjaśnia też, jakie czynności należy wykonać w momencie wykradnięcia lub naruszenia danych. Kancelaria przeprowadza szczegółowe audyty zgodności z RODO, co pozwala wdrożyć odpowiednie zabezpieczenia, jeżeli zachodzi taka konieczność.

Z prawnikiem kontaktują się klienci, którzy dopiero planują założenie działalności gospodarczej i chcą dopełnić niezbędnych formalności. Można mu zlecić przygotowanie kompleksowej dokumentacji, dotyczącej rejestrów, zgód czy klauzul umieszczanych na stronach internetowych. Część osób decyduje się też na konsultacje, koncentrujące się między innymi na danych poufnych, przykładowo ujawniających pochodzenie etniczne, przynależność do związków zawodowych lub przekonania religijne.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 516 160 748
  • Domena: https://r-legal.pl
  • Nazwa: R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rodacka
  • Adres: Mogilska 13b
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 31-542

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!