MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wygląd włosów to wizytówka każdego człowieka. W związku z tym warto zadbać, by prezentowały się one jak najlepiej. Przedłużanie, a także zagęszczanie włosów pozwoli na dokonanie kompletnej metamorfozy. Zmiana wyglądu na lepsze niesie ze sobą oczywiste korzyści.  Zapewnienie maksymalnej naturalności przy realizacji tej usługi jest cechą rozpoznawczą firmy Racoon. W prezentowej propozycji usługowej znajduje się realizacja działań przez pracowników o sporym doświadczeniu i wiedzy. To właśnie ostatni z wymienionych elementów powoduje fantastyczny efekt  przy zagęszczaniu fryzury.

Wykonanie zabiegu może zostać z powodzeniem zrealizowane poprzez zastosowanie kilku metod. Każda z nich jest w pełni bezpieczna i wyjątkowa. Pozwala to na osiągnięcie bardzo dobrego efektu. Wśród dostępnych metod jest Hot-Bonded. Ten sposób mający ma celu zagęszczanie włosów, jest popularny i prosty w zastosowaniu. W celu realizacji tej metody doklejane są niewielkie pasma włosów przy użyciu rozgrzewającego aplikatora. Inną metodą jest Pre-Bonded, w której są wykorzystywane włosy, na których klej został zaaplikowany odpowiednio wcześniej. Trzecią, stosowaną metodą jest Micro-Wef. Jej cechą charakterystyczną jest doczepienie włosów naturalnych przy pomocy wymiennych plasterków.

Ostatnią z dostępnych usług są treski Clip - In, której działanie jest bardzo łatwe w zastosowaniu, przez co często wybierane przez klientki. Łatwość wykorzystania tej funkcji wynika z wyposażenia treski w specjalne, wysokiej jakości grzebyczki.

Skuteczne wykonanie usługi

Metody wykonywania usług są bardzo chętnie stosowane przez fryzjerów w całej Polsce, ponieważ pozwalają one na skuteczną realizacją zagęszczanie fryzur. Doświadczeni fryzjerzy są w stanie dobrać metody względem oczekiwań klientek. W ten sposób uzyskanie naturalnej fryzury staje się rzeczywistością.

Dla zainteresowanych osób firma prowadzi szkolenia w centrum Warszawy. Bardzo dobrze wyposażone pomieszczenia, przeznaczone do szkoleń są pomocne w przeprowadzaniu kursów na europejskim poziomie. Doświadczenie instruktorów Akademii pozwala na podniesienie kwalifikacji wszystkich osób biorących udział w kursie.

Data dodania: 23-12-2019
Autor: Bartek Maciejewski
Źródło:
http://www.racoon.pl/metody-racoon/DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 828 41 03
  • Domena: https://www.racoon.pl/
  • Nazwa: Racoon Polska
  • Adres: Szpitalna 5
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00--03

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!