MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Platformy przeznaczone na schody to konstrukcje, których celem jest likwidowanie barier. Pozwalają one na sprawne, komfortowe i bezpieczne przewiezienie po schodach osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Platformy stanowią nieodzowny element wielokondygnacyjnych obiektów pozbawionych wind. Najczęściej są to budynki użyteczności publicznej, takie jak urzędy, biblioteki, muzea lub placówki medyczne. Rozwiązanie to jest polecane ze względów finansowych. Opisywane konstrukcje nie kosztują bowiem dużo, a na dodatek są wykorzystywane przez lata. Odznaczają się nieskomplikowaną budową i nie wymagają przeprowadzania dodatkowych prac architektonicznych.

To uniwersalne wyroby o małej wadze, które tworzy się ze stali nierdzewnej i aluminium, co sprawia, że znajdują zastosowanie na zewnątrz, w niezadaszonych przestrzeniach. Mogą mieć kontakt z wodą i wilgocią, a na ich powierzchni nie pojawia się trudna do usunięcia korozja. Wyposażono je w różnego rodzaju zabezpieczenia oraz solidny podest o dużym udźwigu. Platformy schodowe są ekonomiczne i nie sprawiają problemów podczas montażu. Należy przytwierdzić je jedynie do słupków samonośnych lub ściany znajdującej się przy schodach. Obsługuje się je za pomocą specjalnego panelu z przyciskami.

Konstrukcje te poruszają się po torach krzywolinijnych i prostych. Wszystkie z nich wymagają solidnego mocowania do powierzchni. Nabywcy powinni pamiętać jedynie o ochronie systemu zasilającego, jeśli będą one użytkowane na zewnątrz. Platformy są zasilane akumulatorami, dlatego mogą być wykorzystywane podczas awarii prądu w budynku. Są one dostępne w katalogu przedsiębiorstwa Reha Błoch. Sprawdzają się nie tylko w przypadku osób niepełnosprawnych, ale i seniorów, dla których pokonywanie schodów mogłoby być problematyczne.

Modele dostępne w katalogu zaprojektowano z myślą o zapewnieniu użytkownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Mają one barierki, duże platformy i antypoślizgowe elementy. Niektóre z nich mogą być sterowane zdalnie za pomocą pilotów dołączanych do zestawów. Przemyślana konstrukcja platform chroni przed wypadnięciem podczas użytkowania. Poruszają się one na szynach prostych oraz krzywoliniowych i sprawdzają się  na schodach bez półpięter. Część z nich nadaje się do użytku jedynie w przypadku konstrukcji pozbawionych zakrętów.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 61 842 35 46
  • Domena: https://www.rehabloch.pl/
  • Nazwa: REHA BŁOCH
  • Adres: Szarych Szeregów 25
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-462

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!