MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Szkoły taneczne dla dzieci muszą zatrudniać instruktorów mających nie tylko kwalifikacje do nauczania różnych układów choreograficznych, lecz również do pracy z najmłodszymi miłośnikami latino czy zumby. Doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą trenerską gwarantuje Royal Dance School, której specjalnością jest nauka tańca we Wrocławiu. Pracownicy tej firmy są absolwentami AWF lub zawodowymi tancerzami. Z biografiami poszczególnych instruktorów można zapoznać się, odwiedzając stronę internetową placówki.

Zapisy na tego typu zajęcia to rewelacyjna propozycja dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim latoroślom odpowiedni rozwój zdolności motorycznych oraz satysfakcjonującą rozrywkę. Oferta przeznaczona jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci w wieku szkolnym oraz nastolatków. Lekcje odbywają się w salach wyposażonych w niezbędny sprzęt, taki jak specjalne lustra, które umożliwiają małym tancerzom skrupulatne śledzenie swoich ruchów w trakcie uczenia się danego układu choreograficznego. Instruktorzy stawiają na kreatywność, dlatego w czasie lekcji często korzystają z nietuzinkowych akcesoriów, takich jak balony czy bibuła. Pod koniec zajęć rodzice mogą zobaczyć, czego nauczyły się ich latorośle.

Zalety oferty tej placówki to między innymi:

  • konkurencyjne ceny,
  • świetnie wyszkolona kadra instruktorska,
  • możliwość udziału dzieci w obozach i zimowiskach tanecznych,
  • organizacja pokazów i konkursów,
  • treningi dopasowane do potrzeb i możliwość dzieci w każdym wieku.

Rodzic chcący zapisać swoją pociechę na zajęcia taneczne, może to zrobić poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej szkoły. W celu nawiązania kontaktu z placówką można też wysłać SMS-a o treści „ZAPISY RDS”. Po otrzymaniu wiadomości pracownicy zadzwonią pod wskazany numer i omówią z klientem zainteresowanym ofertą szczegółowe warunki współpracy. Każdy, kto chce przekonać się, jak w praktyce wyglądają treningi w tej placówce, może obejrzeć galerię zdjęć dostępnych na firmowej witrynie www.

Data dodania: 05-11-2020
Autor: Grzegorz Zawadzki
Źródło:
http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/DANE FIRMY:


Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!