MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Każdy ma własne preferencje dotyczące biżuterii, jaką nosi lub o jakiej marzy. Szczególnie dotyczy to dziewcząt i kobiet wyobrażających sobie zaręczyny - zwykle mają one określone oczekiwania co do tego, jak ma wyglądać ich przyszły pierścionek zaręczynowy, a w takich przypadkach panowie mają ułatwione zadania. Ile osób, tyle gustów, ale na pewno można wyróżnić ogólne zasady dotyczące produkcji biżuterii i jej zdobienia. Jedne osoby wolą okazałe ozdoby, mocno rzucające się w oczy, a inne - subtelne. Dotyczy to także pierścionków zaręczynowych, z czego doskonale zdają sobie sprawę założyciele firmy Virago. W jej ofercie można zatem znaleźć bardzo bogaty wybór tego rodzaju biżuterii. Pozwala on na podjęcie optymalnej decyzji każdemu mężczyźnie przygotowującemu się do oświadczyn.

W ofercie można zatem znaleźć efektowne pierścionki z kamieniami szlachetnymi imponujących rozmiarów, jak i biżuterię skromną, stonowaną oraz wygodną w codziennym użytkowaniu. Na tym jednak nie koniec. Można też wybierać wśród różnych wariacji na temat takich wariantów. Jednym z nich jest na przykład pierścionek z dużym brylantem, który doskonale łączy w sobie okazałość i prostotę. Uwagę zwraca imponującą wielkość kamienia, ale dzięki temu, że jest on pojedynczy, a przy tym osadzony na prostej, minimalistycznej obrączce, całość jest bardzo wysmakowana i nieprzesadzona. W dodatku, mimo obecności dużego brylantu, pierścionek ten kosztuje mniej niż można się spodziewać, jest to więc zakup znajdujący się w zasięgu wielu zakochanych panów.

Jest to przy tym tylko jedna spośród wielu zachwycających propozycji, jakie znaleźć można w ofercie tego sklepu. Coś dla siebie znajdą panowie chcący olśnić ukochaną biżuterią kosztowną i wystawną, jak i panowie wiedzący, że ich wybranki wolą znacznie skromniejsze ozdoby. Mogą to być na przykład pierścionki ze srebra czy ozdobione syntetycznymi kamieniami. Cyrkonie błyszczą niemal tak samo pięknie jak brylanty, a są od nich znacznie tańsze. Każdy więc może wybrać to, co uzna za lepszą opcję - dla siebie i swojej wybranki.


DANE FIRMY:


  • Telefon: (91) 488 26 72
  • Domena: https://www.virago.sklep.pl/
  • Nazwa: Salon Jubilerski Virago
  • Adres: Krzywoustego 17
  • Miejscowość: Szczecin
  • Kod pocztowy: 70-252

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!