MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Osoby, które chcą skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty w zakresie żywienia, powinny odwiedzić gabinet dietetyki. W miejscu tym można odpowiednio zadbać o swoje zdrowie, wzmocnić organizm, poradzić sobie z problemami, takimi jak nadwaga, otyłość, niedożywienie, celiakia. Z usług specjalistów z Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej mogą skorzystać osoby z alergiami, schorzeniami dotyczącymi układu pokarmowego oraz zaburzeniami hormonalnymi. Poradnia jest miejscem, gdzie można liczyć na indywidualne podejście i pomoc w rozwiązaniu wielu problemów. 

Podczas pierwszego spotkania  przeprowadzana jest konsultacja dietetyczna, która polega na analizie składu ciała, a także zapoznaniu się ze stanem zdrowia oraz trybem życia pacjenta. Dzięki temu specjalista może opracować odpowiednie zalecenia, skomponować właściwe menu. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i odpowiednio się odżywiać. Właściwie ułożona dieta jest skutecznym sposobem profilaktyki wielu powszechnych schorzeń. Dzięki niej można poradzić sobie z nadmiernymi kilogramami, pozbyć się niepożądanej tkanki tłuszczowej. 

Doświadczony dietetyk oferuje także konsultacje online. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na wizytę w gabinecie. Klienci mogą zdecydować się na kontakt telefoniczny lub wideorozmowę. Spotkanie przez Internet odbywa się w dogodnym dla pacjenta terminie. Przed pierwszym spotkaniem ważne jest, by wypełnić znajdującą się na stronie ankietę. Dzięki niej specjalista może zapoznać się ze stanem zdrowia, sposobem życia, aktualnymi badaniami laboratoryjnymi pacjenta. Na podstawie zebranych danych dietetyk ustala odpowiedni plan żywieniowy. W opracowanym przez niego menu nie brakuje pełnowartościowych dań bogatych w składniki odżywcze. Bazują one na sezonowych składnikach, orzechach, ziarnach, warzywach i pełnoziarnistych zbożach. Stosowanie się do zaleceń dietetyka umożliwia poprawę stanu zdrowia, wzmacnia organizm. Właściwy sposób odżywiania dodaje energii, przynosi szereg korzyści.

Data dodania: 14-07-2021
Autor: Marika Mazur
Źródło:
https://instytutsanvita.pl/oferta/telekonsultacja/DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 535 300 340
  • Domena: https://instytutsanvita.pl/
  • Nazwa: SANVITA
  • Adres: Bracka 18
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-028

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!