MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Dobrze dobrane okrycie plażowe to bardzo ważny element plażowych stylizacji - nie warto ograniczać się tylko do stroju kąpielowego, zresztą decyduje się na to coraz mniej pań. Okrycia takie są bowiem nie tylko funkcjonalne, ale też modne, w dodatku dodają wiele uroku. Co warto wybrać?

Zaglądając na stronę sklepu Szyte na miarę można znaleźć mnóstwo tego rodzaju propozycji. Oczywiście nikt nie powiedział, że trzeba ograniczać się tylko do jednego produktu, a nawet warto posiadać ich więcej, zwłaszcza że różne okrycia mogą pasować do różnych strojów. A na co warto postawić? To zależy przede wszystkim od preferencji oraz indywidualnych odczuć związanych z wygodą. Można wybrać pareo w formie długiej chusty i nosić je na różne sposoby, owijając nią nawet całe ciało, krótkie, zawiązywane na biodrach, sukienki, tuniki, szlafroki, narzutki czy nawet koszule. Poszczególne modele mocno się od siebie różnią, co pozwoli idealnie dobrać je do swych potrzeb. Panie chcące pochwalić się swoim ciałem mogą postawić na przykład na krótkie narzutki czy modele prześwitujące, które pięknie wyglądają ze skąpym bikini. Interesujące są też modele zabudowane, na przykład długie, zawiązywane suknie, doskonałe między innymi na spacer i zwracające uwagę swym pięknym wyglądem, między innymi ciekawymi wzorami.

Wzory i kolory to kolejna ważna kwestia. Wiele pań chce stawiać na kolory podkreślające opalone ciało, gdyż prezentuje się to wyjątkowo pięknie. Taki efekt zapewnić może wiele produktów - tunika plażowa biała, czarna, ale też kolorowa - takie działanie mają na przykład kolory neonowe, jak róż, pomarańczowy bądź żółty. Opalenizna będzie też odznaczać się od pasteli, tak naprawdę można zatem postawić na praktycznie wszystko, co tylko się podoba.

Takie dodatki świetnie wyglądają, pozwalają zamaskować ewentualne mankamenty sylwetki oraz czuć się pewnie na przykład podczas wizyt w plażowym barze, kiedy to lepiej jest narzucić coś na strój, czy to bikini, czy jednoczęściowy. Będą niezastąpione także w przypadku hoteli z wyjściem na plażę i na basen, gdyż nie wypada po budynku przemieszczać się w samym stroju - nawet mocniej zabudowanym.

W dodatku okrycia te pełnią ważną rolę ochronną. Kiedy słońce mocno daje się we znaki i skóra jest już spieczona, warto narzucić na ramiona narzutkę czy założyć sukienkę. Ochronią też od wiatru.

Data dodania: 17-03-2023
Autor: Dorota Majewska
Źródło:
https://szytenamiare.com/odziez-plazowaDANE FIRMY:


  • Telefon: 517-98-98-48
  • Domena: https://szytenamiare.com/
  • Nazwa: SNM Sp. z o.o.
  • Adres: Żywiecka 302
  • Miejscowość: Bielsko-Biała
  • Kod pocztowy: 43-300

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!