MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Produkcja podłogi, paneli, balustrad, ogrodzeń, mebli czy łodzi, to tylko niektóre możliwe zastosowania materiałów drewnianych. Wymienione sposoby użycia mają zarówno charakter lądowy, jak i wodny. Żeby jednak takie wykorzystanie mogło zaistnieć, zakład produkcyjny musi dysponować wysokiej jakości surowcem, który będzie zachwycał wytrzymałością i odpornością na działanie szkodliwych czynników jak np. wilgoć, nadmierne działanie promieniowania UV czy niskie temperatury. Właśnie takie są belki dębowe, które wytwarzane są przez Tartak Rybojady. 

Postaw na dąb - zyskaj jakość

Tarcica wykonywana na bazie drewna dębowego cieszy się olbrzymią popularnością w branży zarówno budowniczej, jak i stolarskiej. Obecnie w Polsce jest to najczęściej wykorzystywane drzewo, z którego produkuje się materiały konstrukcyjne. Tak powszechne zastosowanie wynika z wysokiej jakości, jaką zapewniają jego parametry. Deski słyną z dużej twardości, która gwarantuje z kolei bardzo dobry stopień wytrzymałości mechanicznej oraz zadowalające możliwości udźwigu. Wpływa to na uzyskiwanie produktów końcowych, które wyróżniają się wieloletnim użytkowaniem bez zauważalnego obniżenia jakości.  Dębina charakteryzuje się także wysoką chłonnością bejcy, lakieru i innych preparatów o charakterze impregnującym. Substancje te wnikają głęboko w strukturę surowca, zapewniając jeszcze większy stopień ochrony przed szkodliwym działaniem wilgoci, słońca czy mrozu. Dzięki temu, produkty wykonane z tarcicy dębowej mogą być wykorzystywane przez długie lata na zewnątrz obiektów, a także w środowisku wodnym. 

Idealny do mieszkania

Dębowe drewno słynie z masowego wykorzystywania jako budulec pięknych mebli, które zdobią wnętrza. Ich estetyka wynika z wyrazistych słojów, które podkreślają naturalny charakter surowca, a także z różnorodnych faktur każdej deski. Tworzy to efekt oryginalnego piękna, zachwycającego niejednolitym designem. Dąb jako materiał stolarski uchodzi za szczyt elegancji i stanowi wciąż niestarzejący się trend mody. 


DANE FIRMY:


  • Telefon: 665 550 009
  • Domena: https://www.tartakrybojady.pl/
  • Nazwa: Tartak Rybojady Lidia Kapała
  • Adres: Rybojady 15
  • Miejscowość: Rybojady
  • Kod pocztowy: 66-320

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!