MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Implantologia to prężnie rozwijający się dział stomatologii. To obecnie najdoskonalsza metoda uzupełniania braków zębowych za pomocą implantów zębowych, które wszczepia się wówczas, gdy pacjent utraci swoje naturalne zęby. Implanty pozwalają uzyskać piękny i kompletny uśmiech. Obecnie już prawie w każdym gabinecie można wszczepić implanty. Pytanie tylko, jakie implanty wybrać? Stomatolodzy z Gniezna doradzają, żeby przed podjęciem decyzji o wszczepieniu implantów najpierw umówić się na konsultację. Na co dzień przyjmują oni pacjentów w klinice TreeDental. Podczas wizyty konsultacyjnej lekarz stomatolog szczegółowo opowie o implancie i o uzupełnieniach na implancie, może to być:

  • korona
  • most
  • pełna rekonstrukcja zgryzu.

Implanty mają tę zaletę, że są trwałe, funkcjonalne i bardzo podobne do naturalnych zębów. Na wizytę można umówić się telefonicznie bądź online za pomocą formularza kontaktowego.

Zabieg wszczepienia implantów jest bezpieczny i nie wymaga całkowitego znieczulenia. Wystarczy znieczulenie miejscowe. Zanim stomatolog przystąpi do wszczepienia implantów, szczegółowo omówi z pacjentem plan całego zabiegu. Doradzi najlepsze rozwiązanie i przedstawi całkowity kosztorys za całość leczenia.

Wszczepianie implantów może się odbywać tylko w profesjonalnie wyposażonych gabinetach. Taki zabieg mogą wykonywać stomatolodzy, którzy przeszli specjalistyczne szkolenia i na bieżąco poszerzają swoją wiedzę na temat nowych technik oraz systemów implantologicznych. Przy zabiegach wszczepiania implantów stomatolodzy muszą wykazać się rozległą wiedzą z zakresu chirurgii szczękowej i protetyki estetycznej.

Pacjenci nie muszą się martwić, że na czas, gdy są poddawani zabiegom wszczepiania implantów, będą widoczne u nich braki w uzębieniu. Na czas gojenia się implantów, każdy pacjent ma zagwarantowaną protezę tymczasową. Po zagojeniu się ran, które goją się około pół roku, stomatolog odbudowuje zęby na implantach.

Dużą zaletą implantów jest to, że protezy założone na nich są bardzo wygodne w noszeniu i nie przemieszczają się, co jest dużym udogodnieniem dla pacjenta. Powszechnie wiadomo, że tradycyjne protezy często uciskają i po pewnym czasie się przemieszczają.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 570 555 966
  • Domena: http://treedental.pl/
  • Nazwa: TreeDental
  • Adres: Józefa Bilskiego 2
  • Miejscowość: Gniezno
  • Kod pocztowy: 62-200

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!