MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Każda osoba, poszukując danego produktu sprawdza wiele ofert i stara się wybrać tę najkorzystniejszą cenowo i najwyższej jakości. Niestety nie zawsze można trafić na firmy, które proponują produkt łączący w sobie te dwie cechy. W sprawach motoryzacyjnych jakość produktów jest jeszcze istotniejsza, ponieważ wpływa to na bezpieczeństwo użytkowników. W samochodach z turbodoładowaniem, bardzo częstą awarią jest przerwanie bądź uszkodzenie turbo rury.

Niezbędny element samochodu

Przewód intercoolera, bo o nim mowa jest bardzo ważnym elementem w samochodach posiadających turbinę. Jego rolą jest doprowadzenie ochłodzonego powietrza z chłodnicy do turbiny, która napędza silnik, dodając mu mocy. Jeżeli przewód nie jest sprawny, cały proces jest zatrzymany, a samochód traci moc. Poszukując dobrego produktu, w atrakcyjnej cenie, najlepiej skorzystać z oferty firmy TURBO STAR, która od lat zajmuje się sprzedażą gumowych węży i przewodów. Wie jakie potrzeby mają klienci i co im zaoferować, aby byli zadowolenie.

● wszystkie produkty są to najwyższej jakości zamienniki, które nie różnią się wiele od oryginałów.

● Przewody są głównie z polskiej dystrybucji, tylko nieliczne modele są sprowadzane z zagranicy.

● Na cały asortyment firma udziela 12 miesięcznej gwarancji, co wpływa na bezpieczeństwo zakupów.

● Sklep prowadzi wysyłkę internetową, każdy klient może wybrać dogodną formę transportu. Jednakże, jest możliwy odbiór osobisty, po uprzednim umówieniu, na terenie Łodzi.

● Towary są fabrycznie nowe i nie posiadają żadnych wad.

● Asortyment jest bardzo zróżnicowany i dopasowany do wielu modeli samochodów.

● Każdy przewód jest bardzo solidny i wytrzymały dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów.

Wykonanie gumowych elementów, jest bardzo precyzyjne i pozwala na stworzenie produktu dostosowanego do ciężkich warunków zewnętrznych. Nowoczesna polimerowa mieszanka, sprawia, że przewody są odporne na uszkodzenia i elastyczne. Dodatkowa powłoka wzmocniona włóknem kevlarowym uodparnia przewody na działanie wysokiej i niskiej temperatury i olejów. Przewody są elastyczne, nawet w temperaturze do -30 stopni Celsjusza i nie tracą swoich właściwości przy 120 stopniach.

Data dodania: 21-02-2019
Autor: Marika Mazur
Źródło:
http://turbo-star.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon:
  • Domena: http://turbo-star.pl/
  • Nazwa: TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
  • Adres: Jana Onufrego Zagłoby 18
  • Miejscowość: Łódź
  • Kod pocztowy: 92-430

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!