MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wymogi europejskie nakładają na przewoźników obowiązek korzystania z różnych form transportu. Ma to na celu redukcję zanieczyszczenia powietrza oraz zwiększenie możliwości logistycznych, w tym także ograniczenie kosztów. Intermodalność w Polsce zapewnia firma ogłaszająca się na stronie internetowej unilog.eu. Realizator, starając się sprostać zarówno potrzebom rynkowym, jak i respektując ograniczenia unijnego ustawodawcy, proponuje usługi transportowe z wykorzystaniem taboru samochodowego, kolejowego, lotniczego, śródlądowego oraz morskiego.

Siedzibą firmy jest Gdynia, więc pracownicy są w stanie osobiście dopilnować dostaw oraz przeładunku towarów dostarczanych do lokalnego portu statkami. Klient może skorzystać nie tylko z fachowej pomocy przy organizacji samego przewozu, ale też zamówić lub nabyć na miejscu odpowiednie zaplecze sprzętowe. Realizator prowadzi wynajem oraz sprzedaż kontenerów morskich dostosowanych do transportu drobnicy lub produktów wielkogabarytowych, w zależności od potrzeb. 

Kadra zajmująca się obsługą zamówień podkreśla korzyści, jakie daje możliwość wyboru powyższej oferty. Obie dostępne opcje to wsparcie, które doceniło do tej pory wielu przedsiębiorców, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Pracownicy zapewniają, że każda ze skrzyń spełnia wymagane normy jakościowe i wytrzymałościowe, a jej wymiary pozwalają na sprawny przeładunek za pomocą maszyn o standardowym rozstawie podnośników.

Firma zaprasza do kontaktu również lokalnych odbiorców, którzy poszukują kontenerów do użytku stacjonarnego. Takie metalowe konstrukcje sprawdzą się jako sposób na magazynowanie towarów. Można je bezproblemowo dostosować do potrzeb danego biznesu poprzez zastosowanie mniejszych lub większych modyfikacji technicznych i technologicznych. Jest to rozwiązanie znacznie łatwiej dostępne oraz tańsze niż stawianie ścian z betonu i zaprawy. Metalowa skrzynia jest pojemna, szczelna oraz wytrzymała. Ma zastosowanie w wielu branżach, gzie istnieje potrzeba chwilowego lub długotrwałego przechowywania towarów, sprzętu, materiałów czy surowca.

Oferta realizatora jest na bieżąco uzupełniana. Kadra zaprasza do kontaktu. Gwarantuje, że każde zamówienie jest traktowane w sposób indywidualny, bez względu na jego zakres, termin wykonania czy rodzaj wybranego przez klienta taboru.

Data dodania: 25-01-2023
Autor: Wiktor Górski
Źródło:
https://unilog.eu/usluga/sprzedaz-i-wynajem-kontenerow/DANE FIRMY:


  • Telefon: 58 667 99 99
  • Domena: https://unilog.eu
  • Nazwa: Uni-logistics Sp. z o.o.
  • Adres: Polska 19
  • Miejscowość: Gdynia
  • Kod pocztowy: 81-339

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!