MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Codzienna eksploatacja budynku sprawia, że jego poszczególne elementy ulegają zużyciu. Stopień oraz tempo tego procesu nie zawsze są dostrzegalne gołym okiem. Planując modernizację konstrukcji (jej przebudowę, nadbudowę lub inne zmiany mające wpływ na stabilizację ścian, dachu i podłoża, łącznie z fundamentami), warto upewnić się, że budowla nadal jest stabilna i zawarte w projekcie prace nie spowodują jej poważnego uszczerbku czy też nie będą przyczyną zawalenia się całości. 

Sporo informacji na temat wytrzymałości budynku dostarcza rzetelnie opracowana ekspertyza bądź opinia techniczna. Tego typu dokumenty stanowią odzwierciedlenie aktualnego stanu konstrukcji, uwzględniają też ewentualne możliwe obciążenie, co pozwala oszacować, czy planowana inwestycja może być przeprowadzona, czy też jest to zbyt ryzykowne. 

Kadra firmy ogłaszającej się na stronie wolstal.com podejmuje się wykonania dokumentacji technicznej zleconej przez klientów prywatnych oraz przedstawicieli biznesowych. Pracownicy legitymują się wiedzą popartą odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ekspertyza bądź opinia są sporządzane na podstawie szczegółowej analizy stanu budynku podlegającego ocenie fachowców, przeprowadzanej przez nich w ustalonym ze zlecającym terminie oraz zgodnie z wymogami prawa budowlanego.

Kadra podejmuje się również opracowania projektów nowych konstrukcji bądź przedstawiających plan renowacji starszych budynków. Każdorazowo uwzględnia przy tym plany inwestora co do przyszłego zagospodarowania danej przestrzeni oraz dostępne możliwości adaptacji obiektu. Jest w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania pozwalające na zwiększenie efektywności konstrukcji. 


DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 613 071 111
  • Domena: https://www.wolstal.com/
  • Nazwa: WOLSTAL
  • Adres: Obornicka 330
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-689

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!