MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Obecnie produkowane konstrukcje grzewcze muszą wykazywać zwiększoną odporność na znaczne przeciążenia, zwłaszcza przy zwiększonej eksploatacji. Przykładem urządzenia, w którym niezbędny jest montaż odpowiednio wytrzymałej i trwałej grzałki, jest bojler. To rozwiązanie często stosowane w domach jednorodzinnych, gdzie następuje zwiększone zużycie ciepłej wody przez domowników. Podczas pracy nagrzewa się do bardzo wysokiej temperatury, jednocześnie mając stały kontakt z cieczą. Powoduje to dużą podatność na uszkodzenia mechaniczne i korozję.

Aby ochronić podstawowy element bojlera, czyli grzałkę, do jej produkcji stosuje się odpowiednio wyprofilowaną i zabezpieczoną stal nierdzewną. Surowiec ten dostarczany jest z hut do zakładów produkcyjnych w postaci tworzywa, które w wysokich temperaturach staje się plastyczne i daje się łatwo formować. Obróbka termiczna jest niezbędna, aby nadać grzałce oczekiwany kształt i rozmiar. W zależności od wymogów odbiorcy może być to tradycyjny walec o dużej powierzchni grzewczej lub też obręcz,  zapewniająca równomierne rozprowadzanie ciepła. 

Poszukując firmy, która dysponuje kompetentną kadrą oraz odpowiednim do potrzeb parkiem maszynowym, warto zapoznać się z ofertą przedstawioną na stronie wugmb.com. Ogłasza się tam działający od lat na polskim rynku producent grzałek ze stali nierdzewnej, który chętnie podejmie współpracę z przedsiębiorstwami reprezentującymi branżę grzewczą jako stały, gwarantujący terminowość dostawca wyrobów. 

Priorytetem dla pracowników wspomnianego realizatora jest zapewnienie najwyższej jakości usług i zadowolenie klienta. Aby zapewnić powyższe wymogi, każde zlecenie traktowane jest przez kadrę indywidualnie, począwszy od opracowania projektu aż do jego wykonania. Wykorzystywane w pracy maszyny są oparte na nowoczesnych technologiach, co zapewnia oczekiwaną dokładność i powtarzalność. Firma jest w stanie wykonać zamówienie na dowolną ilość sztuk. Zapewnia dostawę w jak najkrótszym terminie, szanując tym samym czas klienta.

Data dodania: 13-01-2022
Autor: Tymoteusz Stępień
Źródło:
https://wugmb.com/o-firmieDANE FIRMY:


  • Telefon: 61 285 64 00
  • Domena: https://wugmb.com/
  • Nazwa: WUG MB Sp. z o.o.
  • Adres: Karola Libelta 2
  • Miejscowość: Środa Wielkopolska
  • Kod pocztowy: 63-000

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!