MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Przedsiębiorstwo opisane na stronie wynajmijnamiot.pl gwarantuje zróżnicowany wybór konstrukcji namiotowych do wynajęcia.  Lista dostępnych rozmiarów znajduje się pod wskazanym adresem. Namioty są wykonywane w szerokości wynoszącej maksymalnie 12 metrów. Z kolei ich długość jest praktycznie nieograniczona. Wysokość przy wejściu wynosi 2,5 metra, a w najwyższym punkcie 4,5 metra. Każda konstrukcja jest montowana z zadbaniem o spełnianie wymogów w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Instalację przeprowadzają pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. W razie wątpliwości klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

Wypożyczalnia współdziała z zaufanymi producentami namiotów. Konstrukcje odznaczają się wysoką jakością wykonania. Posiadają wodoszczelne łączenia oraz są odporne na szkodliwe warunki pogodowe, w tym opady, wiatr oraz słońce. Przedsiębiorstwo oferuje namioty weselne na Śląsku, które mogą zostać podzielone na dwie części, czyli strefę do zabawy, a także miejsce do prowadzenia imprezy lub umieszczenia stolików.  Firma zapewnia konkurencyjne ceny i realizuje wydruki w ekspresowym tempie. Namioty świetnie sprawdzają się na różne okazje, do przeprowadzania eventów prywatnych oraz wydarzeń przeznaczonych dla dużej publiki.

W ofercie znajdują się również akcesoria niezbędne do organizacji różnego rodzaju imprez, w tym stoły, krzesła, oświetlenie, ławy oraz nagłośnienie. Klienci mogą wynająć podłogę do tańczenia, która podnosi estetykę konstrukcji oraz zapewnia komfort gościom. Jest to najlepszy sposób na to, aby nie zniszczyć trawnika. Całe wyposażenie w ofercie wypożyczalni odznacza się wysoką jakością wykonania, co gwarantuje jego bezawaryjne użytkowanie.

Data dodania: 12-02-2022
Autor: Michał Górski
Źródło:
http://wynajmijnamiot.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: 516 873 914
  • Domena: http://wynajmijnamiot.pl/
  • Nazwa: Wynajem namiotów - Łukasz Lihs
  • Adres: Sienkiewicza 40
  • Miejscowość: Wieszowa
  • Kod pocztowy: 42-672

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!