MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Usuwanie zbędnego owłosienia często jest wyjątkowo kłopotliwe. Stosowanie maszynek do golenia jest szybkim sposobem na pozbycie się niechcianych włosków, jednak efekty są krótkotrwałe, a woski oraz kremy do depilacji mogą powodować alergię, oraz podrażnienia skóry, co skutecznie zniechęca do ich stosowania. Używanie depilatorów z kolei bywa bardzo bolesne, dlatego metoda ta posiada wielu przeciwników.

Gładka skóra wygląda bardzo dobrze, jednak pozbywanie się owłosienia spędza sen z powiek niejednej kobiecie. W gabinecie Yasumi można jednak wykonać skuteczny zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością. Niepożądane włoski na nogach, w okolicach bikini oraz pod pachami nie są już problemem, gdyż szybko likwiduje je depilacja laserowa w Chełmie, a cennik zabiegu dostępny jest na stronie internetowej tego gabinetu kosmetycznego. Koszt zabiegu zależny jest od części ciała, jaka poddawana jest depilacji. Jego dużą zaletą jest fakt, iż jest on bardzo skuteczny oraz przynosi trwałe efekty. Zabieg poprzedza bezpłatna konsultacja, która pozwala ocenić stan skóry oraz rodzaj włosów, uwzględniając ich kolor oraz grubość. Dzięki temu możliwe jest właściwe dobranie parametrów wiązki lasera. W trosce o bezpieczeństwo klientów w gabinecie tym jest także wykonywana próba laserowa, która umożliwia sprawdzenie, czy metoda ta może być stosowana w danym przypadku. Dzięki systemowi chłodzenia usuwanie włosków nie powoduje dyskomfortu oraz bólu, a odpowiednia głowica umożliwia depilację zarówno dużych partii ciała, jak i mniejszych. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, konieczne jest jedynie zgolenie włosów dwa dni przed jego wykonaniem oraz unikanie stosowania różnorodnych kosmetyków nawilżających i pielęgnacyjnych. Konieczne jest także unikanie promieniowania ultrafioletowego dwa tygodnie przed zabiegiem.

Niepożądane owłosienie często bywa ogromnym problemem wielu osób. Często jest to przyczyną wielu kompleksów, a pozbywanie się włosków zabiera dużo czasu oraz jest mało skuteczne. Dzięki zabiegowi depilacji laserowej osoby takie mogą skutecznie pozbyć się tego problemu, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich komfort życia oraz samopoczucie.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 695 88 88 98
  • Domena: https://chelm.yasumi.pl/
  • Nazwa: Yasumi Chełm
  • Adres: Lwowska 79a
  • Miejscowość: Chełm
  • Kod pocztowy: 22-100

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!